Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Ring Citrien, Briljant
Startprijs 580 EUR

Ring WG, 750/000, met een markies geslepen Citrien, 27x10 mm., 9,68 crt met een zeer goede kleur, en Briljanten, totaal 0.05 crt. SI/W, ø 55, 4,5 gr.

Ring GG/WG Citrien Briljant
Resultaat: 380 EUR

Ring GG/WG, met een peervormig geslepen Citrien, 10 crt. met een zeer goede kleur, en Briljanten totaal 0,11 crt. SI/W. ø 57, 5,5 gr.

Ring GG toermalijn
Resultaat: 80 EUR

Ring GG 585/000, met vierkant gefac. toermalijn, gezet op een verhoogde bewerkte kop. ø 60, 5,3 gr.

Armband GG met hanger
Resultaat: 400 EUR

Armband GG 585/000, bewerkte schakels, 11,5 mm breed, met klein bolvormig hangertje met enkel kwartsje, ,een stukje los erbij, GG 585/000. Lengte 19,3 cm, ca. 20,85 gr.

Ring GG labradoriet
Startprijs 350 EUR

Ring GG 750/000 met bolgeslepen labradoriet met mooie kleuren, ø 54 ca 11 gr.

Gouden ring, 8 brilj.
Startprijs 250 EUR

Ring GG 750/000 met 5 wat kleinere briljanten in de ring gezet. Naast de kleinere stenen, zitten 3 grotere briljanten gezet in 4-pootchatons totaal 0.28 crt. ø 52, ca. 2,3 gr.

Opaal in moedergesteente
Resultaat: 30 EUR

Australische opaal in moedergesteente

Gouden oorclips
Resultaat: 60 EUR

Paar oorclips GG 14krt.,ieder bezet met 4 streepagaten , cabuchon geslepen. .

Matrixopaal in vloeistof
Resultaat: 50 EUR

Grote Australische matrixopaal in vloeistof.

Reverketting zilver
Startprijs 20 EUR

Reverketting Zilver, Mart Visser, slangketting met 2 schuifklemmen aan de uiteinden. 14,4 gr.

Ring bol WG/GG briljant
Startprijs 950 EUR

Ring WG/GG 585/000, gedeeltelijk zwart gerhodineerd, gezet met fancybrown briljanten, tot. 3,0 crt. en briljanten tot. 0.50 crt SI/W. ø 57, 11,8. Een spectaculair kleurenspel!

Rijring WG brilj.
Startprijs 580 EUR

Ring WG, met in het midden 2 rijen met zwarte briljanten, tot. 0,80 crt. Aan de beide zijkanten een rij met briljanten, tot. 0,35 crt. SI-P1/W. ø 55, 6,7 gr.

Ring WG strak slag
Startprijs 360 EUR

Ring WG 585/000, strakke slagring met 21 princes geslepen diamanten, 1,00crt SI/W. ø 54, 6,3 gr.

Ring briljant hart WG
Startprijs 600 EUR

Briljant Ring WG, 750/000, met 26 briljanten in een hart gezet. totaal ca 0,40 crt.W/SI. ø 56, ca 2,8 gr.600

Ring WG zwart briljant
Startprijs 520 EUR

Ring WG 585/000, met zwarte briljanten, totaal 0,75 crt en briljanten, totaal 0,25 crt. SI-P1/W. ø 54, 5,0 gr.

Tahitieparels, 2
Startprijs 200 EUR

2 Tahitieparels, ø 13,5 mm met zeer weinig natuurlijke oneffenheden.

Ring WG/GG slagring
Startprijs 450 EUR

Ring GG/WG 585/000, strak model met rechte bovenzijde, waartussen een briljant geslepen diamant, 0.15 crt. VSI, is geklemd. In het witgouden gedeelte zijn 9 kleine diamanten gezet, 9x0.005 crt.

Ring GG/WG met briljant
Startprijs 450 EUR

Strakke ring GG/WG, 585/000. Het ene deel van de ring is witgoud en het andere deel is geelgoud, waartussen een briljant geslepen diamant van 0.18 crt. VSI/TW geklemd zit. ø 55, ca 3,8 gr.

Ring GG/WG solitair briljant
Startprijs 400 EUR

Ring GG/WG, met in het een midden een mooie briljant geslepen diamant van 0.19 crt. VVS/TW. De steen is gezet in een witgouden 4 poots-zetting met een witgoudenbalkje dat doorloopt in de scheen. ø ...

Ring GG rijring
Startprijs 300 EUR

Rijring GG 585/000 met 3 briljant geslepen diamanten gezet in een witgouden 4 poot-zetting. 3x0.09 crt. SI/P W. ø 49, ca. 2,6 gr.

Ring GG entourage
Startprijs 600 EUR

Ring GG 585/000, entourage model met iets opkomende middensteen met strakke volle band. De rozet bestaat uit 9 briljant geslepen diamanten van een mooie kwaliteit, totaal 0.45 crt. VSI/TW. ø 53, ca. ...

Oorclips GG
Startprijs 350 EUR

Oorclips, GG 585/000. Smalle langwerpige oorclips met 8 briljant geslepen diamanten gezet in 4-pootszettingen, totaal 0.24 SI. ca.2,8 gr.

Tedora ketting zilver
Startprijs 30 EUR

Tedora ketting, Zilver, met zilveren vierkante hanger met oranje zirconia en markesietjes. Lengte 42 cm. 33,2 gr.

Parelcollier WG
Resultaat: 70 EUR

Parelcollier 2 rijen, L.41 cm., sluiting GG/WG 585/000 bezet met pareltjes. (1 parel ontbreekt op het slot, 4 parels van kettting reserve))