16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

Renard, strand
Resultaat: 180 EUR

Henri Kley, zonnebloemen
Startprijs 800 EUR

Olieverf, Parijs
Startprijs 180 EUR

John Bevert (Utrecht 1917 - 1996 Schoorl), olieverf op paneel, stadsgezicht Parijs 40x50cm. Cond.: G

Schilderij, G.J. Delfgaauw
Startprijs 850 EUR

Gerardus Johannes Delfgaauw (Monster 1882 - 1927 Den Haag), olieverf op linnen, poldergezicht met molen en roeiboot met figuur 30x40cm. Cond.: G

Olieverf, vissersboten
Startprijs 800 EUR

Gesigneerd Jos Lussenburg (Waarschijnlijk geschilderd door Cornelis de Bruin 1870-1940), olieverf op linnen, zeilschepen op de Zuiderzee 40x60cm. Cond.: G

Klein paneel
Startprijs 70 EUR

Duitse School ca. 1900, olieverf op paneel, bergachtig landschap met meer 16x11cm.

C.W. Smith, molen en boot
Startprijs 240 EUR

C.W. Smith 20e eeuw, olieverf op paneel, riviergezicht met figuren en zeilboot 17x13cm. Cond.: G

Gobelin, edele dame in tuin
Startprijs 200 EUR

Aquarel, paarden en stal
Startprijs 600 EUR

W.C. Nakken (vermoedelijk Willem karel Nakken 1835 Den Haag - 1926 Rijswijk), signatuur vermoedelijk opgehoogd, aquarel op papier, stal met paarden 51x35cm. Cond.: G

Anton Heyboer, kip
Startprijs 340 EUR

Schilderij, C. de Bruin
Startprijs 180 EUR

C. de Bruyn Jr. ca. 1930, olieverf op linnen, Hollands havengezicht met boten en figuren 40x50cm. Cond.: G

Jurres, olieverf
Startprijs 2.400 EUR

Johannes Hendricus Jurres (Leeuwarden 1875 - 1946 AMsterdam), olieverf op linnen, stervende figuur en arabier bij paard 100x128cm. Cond.: G

Aquarel in de stijl van Koekkoek
Startprijs 350 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuwm aquarel op papier, romatisch riviergezicht met wandelaars 51x43cm. Cond.: R

Balman, winter
Startprijs 220 EUR

H.Balman, 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, Hollands riviergezicht in de winter, 25x20cm., Cond.:G

Schilderij V.B. , vrachtwagen
Startprijs 80 EUR

Monogram V.B. (Sevilla 1958), olieverf op paneel, stadsgezicht met hijskraan en vrachtwagen 44x38cm. Cond.: G

Onduidelijk gesig., bomschuiten
Startprijs 180 EUR

Onduidelijk gesigneerd (Duitse School?), olieverf op linnen, bomschuiten met figuren op het strand 60x80cm. Cond.: G

Ovale lijst met mand
Startprijs 50 EUR

Grote ovale lijst ca. 1890 met een portret van Maria 118x95cm. Cond.: G

Stadsgezicht Parijs
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd (Carrington?) ca. 1980, olieverf op linnen, Parijs stadsgezicht met Moulin Rouge 41,5x33cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 325 EUR

Aquarel, gezicht op een stad
Startprijs 200 EUR

Z. Szezapantia ca. 1930 (Russische School?), aquarel op papier, stadsgezicht met figuren en ophaalbrug 50x70cm.

Frederik van Rossum du Chattel
Resultaat: 425 EUR

Aquarel, Jo Manders
Resultaat: 450 EUR

J.H. Wijsmuller, bosgezicht
Startprijs 400 EUR

Schilderij, van Deursen
Resultaat: 20 EUR