John Bevert (Utrecht 1917 - 1996 Schoorl), olieverf op paneel, stadsgezicht Parijs 40x50cm. Cond.: G
Gerardus Johannes Delfgaauw (Monster 1882 - 1927 Den Haag), olieverf op linnen, poldergezicht met molen en roeiboot met figuur 30x40cm. Cond.: G
Gesigneerd Jos Lussenburg (Waarschijnlijk geschilderd door Cornelis de Bruin 1870-1940), olieverf op linnen, zeilschepen op de Zuiderzee 40x60cm. Cond.: G
Duitse School ca. 1900, olieverf op paneel, bergachtig landschap met meer 16x11cm.
C.W. Smith 20e eeuw, olieverf op paneel, riviergezicht met figuren en zeilboot 17x13cm. Cond.: G
W.C. Nakken (vermoedelijk Willem karel Nakken 1835 Den Haag - 1926 Rijswijk), signatuur vermoedelijk opgehoogd, aquarel op papier, stal met paarden 51x35cm. Cond.: G
Anton Heyboer ( 1924 - 2005), gouache op papier, kip 63x74cm. Cond.: G
C. de Bruyn Jr. ca. 1930, olieverf op linnen, Hollands havengezicht met boten en figuren 40x50cm. Cond.: G
Johannes Hendricus Jurres (Leeuwarden 1875 - 1946 AMsterdam), olieverf op linnen, stervende figuur en arabier bij paard 100x128cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuwm aquarel op papier, romatisch riviergezicht met wandelaars 51x43cm. Cond.: R
H.Balman, 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, Hollands riviergezicht in de winter, 25x20cm., Cond.:G
Monogram V.B. (Sevilla 1958), olieverf op paneel, stadsgezicht met hijskraan en vrachtwagen 44x38cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (Duitse School?), olieverf op linnen, bomschuiten met figuren op het strand 60x80cm. Cond.: G
Grote ovale lijst ca. 1890 met een portret van Maria 118x95cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (Carrington?) ca. 1980, olieverf op linnen, Parijs stadsgezicht met Moulin Rouge 41,5x33cm. Cond.: G
Z. Szezapantia ca. 1930 (Russische School?), aquarel op papier, stadsgezicht met figuren en ophaalbrug 50x70cm.