Grote medaille aan leren koord. ø 5 cm. Medaille met een dame met op de achtergrond een uitzicht over Parijs. Getekend pour la beaute de Paris. Aan de achterzijde voorzien van een schip met Les AMIS d...
Muntenboekje met diverse munten; o.a. dubbeltjes, kwartjes, guldens en rijksdaalders met dubbelkoppen. 2 Briefjes van 5 gulden. Diverse gelegenheidsmunten en een aantal Duitse, Amikaanse en Canadese m...
Antieke Chinese pop. Gemaakt van Chinese geldstukken, hout, draad en goudpapier. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Philatisch album met Duitse eerste dag enveloppen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 24 x 15 cm. In goede staat.
Philatisch album met bijzondere uitgiften en enveloppen. Duitsland, Nederland + wereld. Afmeting: 4 x 20 x 27 cm. In goede staat.
Lot diverse philatelie. Gestempeld en ongestempeld. 19e - 20e Eeuw. Wereld, veel Nederland. Hutje mutje van alles door elkaar. Albums doosje. Afmeting: 35 x 36 x 32 cm. In redelijke staat.
Philatelistisch Davo postzegel verzamelalbum Nederland I. Catalogus waarde: ca. € 2.400,=. Gestempeld. Afmeting: 29 x 32 x 4 cm. In redelijk/goede staat.
Vier bankbiljetten: 1x 1 Pound Engeland 1948-1960), 1x Bankbiljet Hongarije 1946, 1x 100 Dinar Servië 1941 en 1x 10 Zloty Polen 1940. Biljetten in verschillende condities.
Lot diverse Hollandse guldens, rijksdaalders en herdenkingsmunten in messing geldkistje. 20e Eeuw. Afmeting: 9 x 14 x 9,5 cm. In goede staat.
Drie Romeinse munten: 1x Scara Moneta (Constantius 305-306), 1x Romeinse Follis, Keizer Gallienus en 1x Romeinse Follis, Keizer Licinius. Verschillende condities.
Kavel met diverse wereldmunten in verschillende condities.
Drie Nederlandse bankbiljetten: 1x 1 gulden (zilverbon) 1938, 1x 2,5 Gulden (zilverbon) 1927 en 1x 2,5 Gulden 1943. Verschillende condities.
Twee bankbiljetten: 1x 3 Lire 1848 Venetië en 1x 25 Livres (Franse revolutie ca. 1790). Verschillende condities.
Kavel met 4 delen noodgeld waaronder: 3x houten "biljetten" van 10, 20 en 50 Heller 1920 en 1x stoffen biljet van 25 Mark 1921 Bielefeld. Diverse condities.
Kavel diverse bankbiljetten waaronder: 6 Biljetten van Noord-Korea, 1x 20 Dinar 1936 Joegoslavië (met nazi stempel), 1x 25 Cents (VS militair biljet) en 1x 500 Dinar 1941 Servië. Diverse condities.
Kavel met 5 biljetten kampgeld waaronder: 25 cent 1944 (Westerbork), 10 cent 1944 (Westerbork), 50 Reichspfennig, 1 Reichsmark en 1 Krone 1943 (Theresienstadt). Verschillende condities.
Drie Duitse bankbiljetten: 1x 5 Reichspfennig (Deutsche Wehrmacht), 1x "Verrechnungsschein" 10 Reichsmark (Deutsche Wehrmacht) 1944 en 1x "Verrechnungsschein" 1 Reichsmark (Deutsche Wehrmacht) 1944 ....
Kavel met 7 Friese munten waaronder: Stuiver 1683, Duit 1717, 2 Stuiver 1664 en 4x Oord 1607-1650. Diverse condities.
Lot diverse oude/antieke Hollandse Wilhelmina munten. Met los en opgestoken haar. Afmeting: ø 1 - 2,5 cm. In redelijk/goede staat.
Doos met postzegelverzameling. Onder andere: Jaarpakketten, 80-er, 90-er jaren Nederland postfris meervoudig. Eén album postfris China. Vijf diverse stockboeken wereldwijd + onder meer poststukken, on...
33 Kilo diverse muntgeld + penningen. Wereldwijd. In redelijk/goede staat.
Vier oude postzegel-verzamelalbums met inhoud. Deels Israël. Afmeting: 21 - 31 cm. In goede staat.
Drie dozen vol met ansichtkaarten. Divers, niet uitgezocht. 20e Eeuw. Afmeting: 59 x 40 x 60 cm. In redelijk/goede staat.