Grote oude messing 5-lichts kandelaar 20e eeuw in Empire stijl met engel 60x27x26cm. Cond.: G
Bronzen Jugendstil vaas (messing vaas) met 3 ibissen en ampfora ca. 1900 in goede originele staat 30x13x13cm.
Oude vooroorlogse fiets van het Duitse merk Bauer (anheim Main). In redelijke ongerestaureerde staat en helemaal origineel. Plaatwerk en lakwerk is goed 112x185x50cm. Cond.: R
Historisme muziekstandaard ca. 1880 met wit marmeren bladhouder, rijkelijk bewerkt. Compositie metaal, bronskleurig in goede staat 110x35x28cm.
Zeldzame bronzen met koperen inktpot, voorstellend 3 staande kraanvogels met reservoir ca. 1900. In goede originele staat 20xø17cm.
Franse Jugendstil vaas met binnenbakje ca. 1900, gesigneerd H. Rigaux. Gemaakt van compositie metaal, brons gepatineerd met voorstelling van een halfnaakte vrouw. in goede originele staat 22xø16cm.
Keramieken Jugendstil presenteertablet ca. 1900 met vernikkelde omranding in goede staat 5x48x32cm.
Tinnen Jugendstil tablet met lissen en vogeldecor ca. 1900 in goede originele staat 25,5x17cm.
Drie oude/antieke lampenvoeten met beelden van compositie metaal; 1x putti met hoorn des overvloeds (antiek beeld), 1x jager met vis (antiek beeld) en 1x marmer met putti 2e helft 20e eeuw 37-55cm. Co...
Jugendstil bisquit porseleinen barometer met figuur ca. 1900 en bisquit porseleinen figuur extra. Chips af bij het groene blad bij barometer 22x42cm. Cond.: R-G
Jugendstil tafelopzet ca. 1900 met groenkleurig mondgeblazen glazen schaal (mat geschulpt). Voet met zweepslagmotief, tweekleurig compositie metaal in zeer goede originele staat 25x29x28cm.
Jugendstil keramieken dienblad ca. 1910 bestaande uit een grote keramieken plaquette met bloemendecor en met tinnen omranding. Handvaten beschadigd 5x31x49cm. Cond.: R
Jugendstil hanglamp ca. 1900 met gegraveerd glas en messing. In hoogte verstelbaar (geschikt voor kaars) in goede originele staat 54xø22cm.
Lampje met putti 1e helft 20e eeuw van compositie metaal, brons gepatineerd. Made J.M. Belgium in zeer goede staat 22cm.
Origineel Jugendstil gietijzeren etage-tafel ca. 1900 met originele beschildering van bloemendecor. Prachtige vormgeving in zeer goede originele staat 70x35x35cm.
Twaalf- delig 19e eeuwse bronzen passerset in originele cassette (cassette mist inleg op deksel), verder in goede originele staat 5x14x24cm.
Twee 19e eeuwse bronzen kaarskandelaar met originele oude patina in goede staat 24cm. Cond.: G
Hollandse tafel-presenteerschaal van messing met kristallen geslepen binnenbak. Gemerkt Daalderop Holland ca. 1900 Jugendstil 19xø23cm. Cond.: G
Twee oude Hollandse Art Deco kaarskandelaren van messing (vernikkeld); 1x gaaf en 1x licht bedeukt. Gemerkt Daalderop 14x19x12cm. Cond.: R-G
Prachtige grote 19e eeuwse wortelnoten-fineer documentenkist met 2 lades en originele koperen handgrepen. In goede originele staat 26x73x36cm.
Prachtige gerestaureerde wortelnoten-fineer opbergkist ca. 1870. Gepolitoerd en in zeer goede staat 6x28x16cm.
Prachtig 18e eeuwse theekist met 3 koperen theebussen van mahonie-fineer met intarsia.(Lichte fineerschade). Dik fineer met origineel slot en beslag. Louis Seize 11x19x11,5cm. Cond.: R-G
Ingelegde 19e eeuwse pallisanderhouten kist met parelmoer in zeer goede staat 19x29x15cm.
Prachtige 19e eeuwse schildpaddoos met ivoor en origineel slot. Klein barstje in deksel, verder in goede originele staat 4,5x16x7,5cm.