Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Naaimachine
Resultaat: 90 EUR

Prachtige Löwenstein naaimachine ca. 1920 in uitstekende staat (als nieuw). geen fineerschade, beschildering goed,. Waarschijnlijk nooit gebruikt 44x51x20cm. Cond.: U

3 Diverse kandelaars
Resultaat: 85 EUR

Drie bronzen kandelaars 19e-20e eeuw in goede originele staat 31-60cm.

Steenslot geweer
Resultaat: 85 EUR

Oosters steenslotgeweer, ca. 1900. L.144cm., Cond.:R

Etui met ivoor
Resultaat: 80 EUR

Sigarenetui 19e eeuw aan beide zijden voorzien van ivoren plaquettes waarvan 1 bewerkt met jachthondenmotief. In goede originele staat 16x8x2cm.

Processie-lamp
Resultaat: 80 EUR

Processielamp 19e eeuw, goudkleurig beschilderd metaal in goede originele staat 77x22x19cm.

Spiegel met kandelaren
Resultaat: 80 EUR

Koperen barok stijl wandspiegel met cherubijn koppen en twee kaarskandelaars. 20e eeuw. 36x30x12cm. Cond.:G

2 Art Deco boekensteunen
Resultaat: 80 EUR

Twee prachtige Art Deco boekensteunen ca. 1920. Voorstellend zeehonden (glazen ogen) met bal. In zeer goede originele staat 21x25x11cm.

Tinnen kraankan Duits
Resultaat: 80 EUR

Tinnen empire kraantjeskan ca. 1820, vermoedelijk Duitsland (gegraveerd) in zeer goede originele staat 41x17xø15cm.

Jugendstil inktstel
Resultaat: 80 EUR

Bronzen Jugendstil inktstel, voorstellend vier katachtigen met inktpotten ca. 1900 13x30x19cm. Cond.: G

Bronzen tripliek ikoon
Resultaat: 80 EUR

Bronzen 19e eeuws drie-delig reisicoon met emaille beschildering in goede staat 14,5x10,5cm. Cond.: G

Damesrevolver, penvuur
Resultaat: 80 EUR

Antiek mini-pistool, 1 schots nr. 46 in originele staat 8,5cm. Cond.: G

Zwart stenen Chinese flacon
Resultaat: 80 EUR

Oude zwart stenen Chinese flacon met goudopdruk. Boom aan de ene kant en figuren in landschap aan de andere kant 20e eeuw 24x18x5cm. Cond.: G

2 Koperen kandelaars
Resultaat: 80 EUR

Twee 19e eeuwse Neogothische kaarskandelaars van koper in goede originele staat 30xø12cm. Cond.: G

Bestek in cassette
Resultaat: 75 EUR

Plated visbestek ca. 1890 in cassette, waarschijnlijk met ivoren heft Cond.: R

Reis schrijfkist
Resultaat: 70 EUR

Engelse mahoniehout fineer reisschrijfkist met vakverdeling en kelder met lade. in redelijke tot goede originele staat 18x24x40cm.

2 Miniaturen
Resultaat: 70 EUR

Twee handgeschilderde miniatuurportretten met ivoren lijst, 1 gesigneerd Richter 1e helft 20e eeuw 12,5x11cm. Cond.: G

2 Antieke bijbels
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke bijbels; 1x "Haarlem door Joh. Enschede en zoonen anno 1791 15x8,5x7cm." en 1x "De Nederlandse bijbel compagnie te Amsterdam J. Brandt en Zoon en P. Proost te Haarlem Johannes Enschede en...

Figuur met lamp
Resultaat: 70 EUR

Decoratieve samac tafellamp met mooie glazen kap 2e helft 20e eeuw. Met voorstelling van vrouw die vogels aan het voeren is 70x16x20cm. Cond.: G

2 Japanse lakwerk vaasjes
Resultaat: 70 EUR

Twee aparte Japanse vaasjes twee-dimensionaal bewerkt op- koper. Voorstellend figuren in landschap en bloemendecor. 20e eeuw 17xø8cm. Cond.: G

Grote bewerkte pot
Resultaat: 70 EUR

Bijzondere Oosterse koper bewerkte cachepot. Gedetailleerd bewerkt met olifanten, palmen, tijger, jagers en bloemendecor 1e helft 20e eeuw. met tekens onderop 24xø29cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Resultaat: 70 EUR

Historisme hang petroleumlamp ca. 1880 met rocaille en bloemendecor, groenglazen kap 56xø40cm. Cond.: G

Wijwater emmer
Resultaat: 70 EUR

Bronzen wijwater emmer naar Gothisch voorbeeld 20e eeuw 26xø12cm. Cond.: G

Vaas, 19e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen siervaas, ca.1880, met waterlelie- en eenden decor. In goede staat. 43xø19cm,

Bijbel
Resultaat: 65 EUR

Vroege Duitse bijbel "Biblia das ist die Ganze schrift Alten und neue testaments verdeutlicht durch D. Martin Luther 1701", met gravures van E. Andre Sohn. Originele band (beschadigd) 9x23x36cm. Cond....