16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

3 Art Deco aanstekers
Resultaat: 20 EUR

Drie oude aanstekers 1e helft 20e eeuw; 1x K.W. Germany met parelmoer (2 stukjes missen), 1x CCZ met leder en 1x KW in kogelvorm 4-7cm. Cond.: R-G

Barometer
Resultaat: 20 EUR

Barometer rond
Resultaat: 20 EUR

Hollandse wandbarometer ca. 1920 in goede originele staat ø18cm. Cond.: G

Barometer
Resultaat: 20 EUR

Brievenweegschaal
Resultaat: 20 EUR

Blikken brievenweegschaal ca. 1920 op zwart marmeren sokkel, gemerkt Culumbus Bilateral 16x11x6cm. Cond.: G

3 Delen messing
Resultaat: 20 EUR

Drie delen messing 20e eeuw; 1x kanonhuls rondom bewerkt met paddestoelen en kabouters (1942), 1x flamingo en 1x zwaan 21-23cm. Cond.: G

4 Delen brons
Resultaat: 20 EUR

Accordeon Contasina
Resultaat: 20 EUR

Oude accordeon ca. 1930 Contasina in goede staat in originele koffer 46x40x23cm. Cond.: G

2 Tinnen klepkannen
Resultaat: 20 EUR

Twee Italiaanse tinnen klepkannen, gesigneerd Lavorazione Amano met ridderwapens 20e eeuw (1 deksel los) 30x18xø14cm. Cond.: R

3 Poederdozen en stifthouder
Resultaat: 20 EUR

Drie messing poederdozen ca. 1930 en 1 lipstickhouder, Guerlain Parius 5-8,5cm. Cond.: G

2 Wandkandelaren
Resultaat: 20 EUR

Twee koperen Louis Seize stijl wand kandelaren twee-lichts, 20e eeuw, in goedestaat. 38x23x11cm.,

2 Messing blakers
Resultaat: 20 EUR

Twee bronzen wandblakers 20e eeuw met bloemmotief gegraveerd in zeer goede staat 23x23x12cm.

Gesch. kraantjeskan
Resultaat: 20 EUR

Hollands 19e eeuwse beschilderde kraantjeskan met comfoor, licht bekrast 37cm. Cond.: R

Kunstwerk van postzegels
Resultaat: 20 EUR

Kunstwerk ca. 1910 gemaakt van postzegels, voorstellend een vaas met bloem 18x23cm. Cond.: G

3 Tinnen kruiken
Resultaat: 20 EUR

Drie antieke tinnen kruiken; 2x BlockZin gemerkt ca. 1900 en 1x 18e eeuws, bedeukt 24-30cm. Cond.: R_G

Messing lamp
Resultaat: 20 EUR

Oude messing tafellamp 20e eeuw 89xø50cm. Cond.: G

Wajang poppen
Resultaat: 20 EUR

Drie oude Indonesische wajangpoppen in doos 20e eeuw. In goede originele staat ca. 43-50cm.

Tafel petroleumlamp
Resultaat: 20 EUR

Tafel petroleumlamp ca. 1890 met ijzeren voet en opaline glazen reservoir 47xø27cm. Cond.: G

Staande petroleumlamp
Resultaat: 20 EUR

Staande petroleumlamp ca. 1900 met groen glazen reservoir en messing voet in goede staat 51xø14cm.

Notenhouten vaasconsole, olifant
Resultaat: 20 EUR

Zware notenhouten vaasconsole in de vorm van een Afrikaanse olifant 20e eeuw 28x26x30cm. Cond.: G

Voetenstoof
Resultaat: 20 EUR

Voetenstoof 19e eeuw van mahoniehout met koper en hengsel in goede originele staat 11xø26cm.

Messing hanglamp
Resultaat: 20 EUR

Houten altaarstuk
Resultaat: 20 EUR

Vijzel en doofpot
Resultaat: 20 EUR