Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Kolenbak, koper beslag
Resultaat: 35 EUR

Antieke koper beslagen kolenkit, ca.1900, met figuren voorstellingen. In zeer goede originele staat. 40x34x50cm.

Kavel bodemvondsten
Resultaat: 35 EUR

Kavel bodemvondsten mesolithicum o.a; pijlpuntje, schrabbers, stekers, klingetjes etc. Cond.: G

Tiffany lamp, rond
Startprijs 80 EUR

Art Nouveau stijl glas-in-lood tafellamp met groen-blauwe kap en metalen voet 21e eeuw 40xø25cm. Cond.: G

2 Kandelaars
Resultaat: 20 EUR

2 Empirestijl metalen kaarskandelaars, 2e helft 20e eeuw.H.32cm., Cond.:G

2x Koperen sleef
Startprijs 20 EUR

Twee 19e eeuwse koperen sleven in zeer goede staat. 42-46 cm.

Weegschaal, koperen bakje
Resultaat: 30 EUR

Grote 19e eeuwse gietijzeren 10KG weegschaal met koperen bak 26x57x27cm. Cond.: G

Tinnen koffiekan
Resultaat: 20 EUR

Antieke tinnen koffiekan ca. 1890, Sheffield (deukje) 17x24xø20cm., Cond.:G

Vaas
Startprijs 50 EUR

Oude Japanse cloisonné bronzen vaas, ca.1900. met rondom figuren decor. 31xØ19cm., Cond.:G

Geweer
Resultaat: 100 EUR

Gegraveerde revolver 19e eeuw, kogelafsluiting is weg en revolver draait niet meer 17cm. Cond.: R

2 Japanse lakdozen
Resultaat: 15 EUR

Twee Japanse houten lakwerk dozen met bloemmotief, 20e eeuw1x ø20x10 cm., 1x 13x13x8 cm., Cond.:G

Bajonet
Resultaat: 50 EUR

Oude bajonet 1e helft 20e eeuw met originele schede 66cm. Cond.: G

Spaanstalig boek
Resultaat: 70 EUR

Spaanstalig boek gedateerd 1676 (bijbel) met originele band in redelijke originele staat 22x16x3,5cm. Cond.: R

Karabijn WO I
Resultaat: 100 EUR

Oude Romeense karabijn 1e helft 20e eeuw (onklaar) L.: 102cm. In goede originele staat

Karabijn, WO I
Resultaat: 100 EUR

Oude karabijn (Russisch?) 1909 (onklaar), L.: 131cm. In goede originele staat

Messing dekseldoos
Startprijs 25 EUR

Engelse messing dekseldoos met speciaal bronzen muntenslot (Engelse munten) 19e eeuw. Sleuteltje mist 14x19x14cm. Cond.: G

2 Vazen
Resultaat: 50 EUR

Twee Art Nouveau vazen op marmeren voet gemaakt van compositie metaal, 1 vaas met stukje eraf 43x18x13cm. Cond.: R-G

Reisnecessaire
Resultaat: 45 EUR

Walnoten 19e eeuwse reis-neccesaire met plated bewerkt montuur en vingerhoed, steker, schaartje, zakmesje etc. 5x5x4cm. Cond.: R

3 Oude fotolijsten
Resultaat: 45 EUR

Drie oude/antieke messing fotolijsten; 1x groot historisme met putto, draken en bloemenranken ca. 1890 26x19cm. 1x ovaal met kroontje ca. 1900 8x5cm. en 1x ovaal met blauw geëmailleerde omranding 10x7...

Paraplu, zwaan
Startprijs 70 EUR

Oude paraplu met zwanenkop als greep (bakeliet) ca. 1920 Cond.: R

2 Paraplu's
Startprijs 80 EUR

Twee antieke parasols met zijde stoffering (beschadigd), ca. 1800, 1 met benen handgrip (gebroken geweest) en een met houten grip. 50-94cm., Cond.:R

Kleine wereldbol
Startprijs 70 EUR

Oude kleine blikken gelithografeerde wereldglobe, made in England Chad Valley Co Ltd. Licht bedeukt 20x13x11cm. Cond.: R-G

Kistje met glaswerk
Startprijs 280 EUR

Likeurkelder ca. 1900 in boekenvorm met daarin 4 glazen, 2 karaffen en 1 blender. 1 Stop mist en 1 glas mist. Niet origineel 26x26x21cm. Cond.: R-G

Houten kandelaar
Startprijs 120 EUR

Grote eikenhouten handgestoken kandelaar ca. 1800. Geheel staand op klauwpoten in barok stijl 57x22x20cm. Cond.: G

Lampje
Startprijs 15 EUR

Moderne design tafellamp met beukenhout en chroom voet, met mat glazen kap. 35xØ27cm., Cond.:G