Antieke koper beslagen kolenkit, ca.1900, met figuren voorstellingen. In zeer goede originele staat. 40x34x50cm.
Kavel bodemvondsten mesolithicum o.a; pijlpuntje, schrabbers, stekers, klingetjes etc. Cond.: G
Art Nouveau stijl glas-in-lood tafellamp met groen-blauwe kap en metalen voet 21e eeuw 40xø25cm. Cond.: G
2 Empirestijl metalen kaarskandelaars, 2e helft 20e eeuw.H.32cm., Cond.:G
Grote 19e eeuwse gietijzeren 10KG weegschaal met koperen bak 26x57x27cm. Cond.: G
Antieke tinnen koffiekan ca. 1890, Sheffield (deukje) 17x24xø20cm., Cond.:G
Oude Japanse cloisonné bronzen vaas, ca.1900. met rondom figuren decor. 31xØ19cm., Cond.:G
Gegraveerde revolver 19e eeuw, kogelafsluiting is weg en revolver draait niet meer 17cm. Cond.: R
Twee Japanse houten lakwerk dozen met bloemmotief, 20e eeuw1x ø20x10 cm., 1x 13x13x8 cm., Cond.:G
Spaanstalig boek gedateerd 1676 (bijbel) met originele band in redelijke originele staat 22x16x3,5cm. Cond.: R
Oude Romeense karabijn 1e helft 20e eeuw (onklaar) L.: 102cm. In goede originele staat
Oude karabijn (Russisch?) 1909 (onklaar), L.: 131cm. In goede originele staat
Engelse messing dekseldoos met speciaal bronzen muntenslot (Engelse munten) 19e eeuw. Sleuteltje mist 14x19x14cm. Cond.: G
Walnoten 19e eeuwse reis-neccesaire met plated bewerkt montuur en vingerhoed, steker, schaartje, zakmesje etc. 5x5x4cm. Cond.: R
Twee antieke parasols met zijde stoffering (beschadigd), ca. 1800, 1 met benen handgrip (gebroken geweest) en een met houten grip. 50-94cm., Cond.:R
Oude kleine blikken gelithografeerde wereldglobe, made in England Chad Valley Co Ltd. Licht bedeukt 20x13x11cm. Cond.: R-G
Grote eikenhouten handgestoken kandelaar ca. 1800. Geheel staand op klauwpoten in barok stijl 57x22x20cm. Cond.: G