Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Chinese tegels
Resultaat: 275 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen plaquettes met vogels in boom decor en schrift. 1e helft 20e eeuw. 86x33cm., Cond.:G

Porseleinen beeld
Resultaat: 410 EUR

Oude porseleinen figuur Hoofd en armen bewegen. beschilderd met bloemen- en gouddecor 32x25x19cm. Cond.: G

4 Beeldjes Samson
Startprijs 150 EUR

Vier Frans porseleinen figuren, gemerkt Samson 1e helft 20e eeuw met Romeins-Griekse voorstellingen. Alle delen licht beschadigd en/of gelijmd 14-15cm. Cond.: R

5 Borden, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloemdecor (lichte randschades bij 3 borden). 4.5xø23cm.. Cond.:G

2 Imari borden
Resultaat: 20 EUR

Twee imari porseleinen 19e eeuwse sierborden; 1x hond met vlinders bij bloemen ø22cm., 1x bloemdecor met vogel ø21cm. Cond.: G

Porseleinen Geisha Japan
Resultaat: 85 EUR

Grote porseleinen Quan Yin met bloemen en gouddecor 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat (minimale chip verso) 49,5cm. Cond.: G

Grote gemberpot
Startprijs 100 EUR

Grote Chinees porseleinen gemberpot, 20e eeuw, met blauw bloemen-en tekens decor. 24xØ23cm., Cond.:G

3 Delen imari
Resultaat: 40 EUR

Drie delen Chinees porselein; 1x imari tuitvaas 19e eeuw, tuit gelijmd, 1x oorvaas ca. 1910 met figuren en bloemen en 1x dekselvaas met bloemdecor (knop eraf, maar wel erbij) 1e helft 20e eeuw 23-27cm...

Grijs keramieken sierbord
Startprijs 120 EUR

Chinees grijs porseleinen sierbord (mandarijn) met bloemmotief. minimale randschade ø36cm. Cond.: G

Grijs keramieken sierbord
Startprijs 80 EUR

Chinees grijs porseleinen sierbord (mandarijn) met bloemmotief. Chip bodemrand en oude haarscheur ø32cm. Cond.: G

Grote Chinese vaas
Startprijs 140 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas, 2e helft 20e eeuw, met bont bloemendecor. 58xØ24cm. Cond.:G

3 Imari borden
Resultaat: 20 EUR

Drie Japanse goudimari porseleinen sierborden met bloemen en drakendecor 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat ø21cm, ø31cm. en ø32cm. Cond.: G

Chinees trekpotje, 17e eeuw
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen 17e eeuws trekpotje, transition. Stukje uit het deksel van binnerand en chip met haarscheur 12x16x11cm. Cond.: R

2 Borden, 18e eeuw
Startprijs 90 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloemvaas decor (beide lichte randschade)ø23.4 cm. Cond.:G

Chinees bord, Geisha's
Startprijs 50 EUR

Chinees porseleinen sierbord ca, 1900 met geisha's en kind in zeer goede staat ø27,7cm.

3 Imari pors. borden
Resultaat: 15 EUR

Drie goudimari porseleinen Japanse diepe borden 20e eeuw in goede staat 4xø15,5cm. Cond.: G

4 Chinese borden
Startprijs 200 EUR

4 Prachtige antieke Chinese porseleinen sierborden, ca.1900, met bloemen- en gouddecor. ø25 en ø28 cm., Cond.:G

5 Imari schotels
Resultaat: 25 EUR

Vijf imari porseleinen schotels 18e-19e eeuw met bloemdecor ( 1 oude haarscheur) Cond.: G

Goud imari sierbord
Startprijs 150 EUR

Goudimari 19e eeuws porseleinen sierbord met familiestempel. Landschap- en bloemendecor ø37cm. Cond.: G

Goud imari sierbord
Startprijs 150 EUR

Goudimari 19e eeuws porseleinen sierbord met familiestempel. Landschap- en bloemendecor ø37cm. Cond.: G

Chinees beeld, man + kind
Resultaat: 80 EUR

Groot Chinees porseleinen beeld, 20e eeuw, man met kind. 47x13.5x10 cm.,(hoofd is ooit gelijmd maar wel goed) Cond.:R

6 Imari schotels
Startprijs 20 EUR

Zes 19e eeuwse imari porseleinen bordjes met plantenmotief ø11cm. Cond.: G

Chinees 19e eeuws beeld
Resultaat: 300 EUR

Groot antiek Chinees porseleinen figuur, ca.1900, voorstellende een oude man, met stok, in bloemetjes toga. 45x15x11cm., Cond.:G

Chinese kom
Resultaat: 70 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met blauw landschapdecor.(lichte randschades, gelijmd ) 5xØ14.5cm.