Twee porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw; 1x ruiter te paard Nr 7222, 24x20x10cm. en 1x amazone te paard Nr. 20660, 16x13x6cm. Gemerkt P.4 en monogram Ke .Arm en been gelijmd van grote beeld.
Duits porseleinen figuur ca. 1920, gemerkt Helene Wolfholh. Voorstellend een halfnaakte man bij vuurkorf. 1 Vinger af, maar is er wel bij H.: 24cm. Cond.: R-G
Kavel met 90 antieke Hollandse wandtegels ca. 1900, sommige beschadigd Cond.: G
Oud Wedgwood porseleinen restservies, decor India (bloemendecor); 6 borden, 6 soepborden, 6 ontbijtborden, juskom, 4 kop&schotels, 6 kommen, grote schaal, kleine schaal, koffiepot Cond.: G
Chinees porseleinen dekselpot (gemberpot) 18e eeuw met zilveren montuur (835/000). Pot is helemaal heel 17xø13cm. Cond.: G
36 Majolica Jugendstil tegels ca. 1900 ca. 13x13cm. Cond.: G
Porseleinen inktstel ca. 1890 met putti, gemerkt met "W", hoogstwaarschijnlijk Wallendorf Duitsland. In zeer goede staat 9x22x17cm. Cond.: G
Grote Chinees keramieken gecraceleerde kom ca. 1900 met rondom afgebeeld diverse spelende kinderen 11xø26cm. Cond.: G