Lot 18e eeuws Chinees Familie Rose porselein. Bestaande uit: Negen kop en acht schotels, één schaaltje (goed), één dekselpot (chip deksel), (één kopje één oortje afgebroken, wel aanwezig.) Vier bordjes haarlijnen, rest goed. Afmeting: 6 - 16 cm. In redelijk/goede staat.