Drie maal 18e-19e eeuw Fayence borden. Eén maal 18e eeuw Duitsland, met chinoiserie decor (randschade). Twee maal Holland, circa 1900. Gemerkt:: 'de Klauw' (goed). Afmeting: 22 - 23 cm. In redelijk/ goede staat.