Bijzondere grote antieke Engelse handgestoken eikenhouten 17e eeuwse Renaissance kist met figuren, druivenranken, toogpanelen, ranken etc gedateerd 1680 . Het blad is tevens compleet handgestoken 87x73x162cm. Cond.: G