Hollandse 19e eeuwse mahonie gefineerde 2-deurs kast met snijwerk en geëboniseerde delen, intarsia, 2 lades en schappen. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellack gepolitoerd. Geheel in goede staat en uitneembaar 196x132x50cm.