Armand Marseille pop gedateerd 1915. Merk op hoofd 390 A 5 M, made in Germany. Porseleinen hoofd met open mond en twee boventandjes. Composiet geleed lijf met 11 geledingen. Blauw-grijze slaapogen en bruin haar. Middelvinger linkerhand gerestaureerd en rechterhand is vernieuwd. H: 50cm.