Hanger GG, 585/000 met Bloedkoralen. Ovaal model met in het midden een ovale rozet van 11 Bloedkoralen, 1 iets beschadigd, met mooie GG bewerking en gravure eromheen. Grootte hanger 3,2x2cm. ca 5,1 gr.