Twee mooie sets ruitkristal 1e helft 20e eeuw; 1x grote schaal met 4 kleine schalen en 1x 6-delige set bestaande uit; azijn, olie,mosterd,zout en peper (minimale chips) 37x13cm. en 26x6x14cm. Cond.: G