Meissen porseleinen inktstel, 1e helft 20e eeuw, met groene draak motief, 5 delig. Tablet met 2 inktpotjes, pennenhouder en stempelkussen. ( pennenhouder en stempelkussen beschadigd) 15x28x20 cm., Cond.:M/G