Grote antieke Franse kolompendule met intarsia, bloemmotief en bandintarsia. Prachtige vuurvergulde kapitellen, slinger en wijzerplaat-omranding. 8-Daags uurwerk, lichte fineerschade 57x28x15cm. Cond.: R-G