Prachtige 19e eeuwse Engelse tafelklok met dubbele snek, koper inlegwerk in mahonie hout. Gesigneerd John Gaskin Dublin in goede originele staat. 1 Stukje koperwerk van 3cm. mist. 41x28x17cm. Cond.: G