Prachtige vuurvergulde Empire pendule ca. 1810 met als voorstelling een dame met harp, muziekboek en een snaarinstrument. Gehel voorzijde is gedetailleerd uitgewerkt met putto, boekenplanken etc. Gesigneerd T. heer A. Anvers. De pendule is in zeer goede nog ongereinigde staat 43x26x10cm. Cond.: G