Drie delen antiek Chinees porselein. 1x Cheng lung roomkan, haarlijn + chip. 1x Kang xi kom, bodemmerk, bodemrand schade. 1x 18e Eeuwse pot met floraal decor, haarlijn. Afmeting: 10 - 18,5 cm. In redelijke staat.