Vijf maal antiek porselein. Twee maal 19e eeuwse Franse figuur op basement (blindstempsels) en bloemhouders. Bloemhouders afgestoken. Twee maal handbeschilderde bisquit porseleinen vaasjes. Eén maal vaasje met twee kinderen, blindstempel + Nr. 4215. Afmeting: 11 - 16,5 cm. In goede staat.