Zes antieke Aziatische porseleinen kommen. Vling Tan Cargo (Vietnam), 17e eeuw. (één chip, twee haarlijnen) Afmeting . ca. 7x14.5 cm.ø In redelijk/ goede staat
Zeldzaam gelimiteerd Rosenthal Versace Studio-Line servies "Medaillon Meandre D'or". Bestaande uit: theepot, suikerpot, melkkan, bonbonschaal, theebus, twee kandelaren, , vier dessert kommen, acht ...
Oude lange bontjas van 'Pelterijen Donkerwolke' uit Enschede. Kleur: Lichtbruin.. Lengte/afmeting: 115 cm. In goede staat
Jade trekpotje, bekleed met een zilverhoudende legering, versierd met Djokja zilveren bewerking en verschillende edelstenen. Afmeting 20x12x10cm.
Drie oude/antieke ivoren figuren van olifanten. Circa 1920-1950. Eén maal twee Indische olifanten op hoorn basement, circa 1920. Eén maal Afrikaanse olifant op houten basement. Eén maal twee Afrikaans...
Twee Japanse cloisonné vaasjes met draken decors. 20e Eeuw. Afmeting. 12.5 cm. In goede staat.
Twee oude Afrikaanse ivoren figuren op houten basement. Midden 20e eeuw. Vrouw met kruik en schaal op hoofd. Vrouw met vijzel en stamper. Afmeting: 22-25 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel c...
Twee grote oude messing kaarskandelaars, 20e eeuw. Afmeting H.. 40-47.5 cm. In goede staat.
Grote kunstglazen vaas. Blauw-geel-groen, ongemerkt. Afmeting: 31,5 cm. In goede staat.
Chrysopraas. Ovaal. ca.5,68 ct. Zeer mooie kleur. Afmeting: 14 x 10,1 x 5,3 mm.
Twee grote kunstglazen vazen. Eén maal rood-wit-transparant (ongemerkt). Eén maal cassis-geel-groen, gesigneerd. Afmeting: 29-28 cm. In goede staat.
Twee broches met groene steen. Fijne smalle gouden staafbroche, 585/000, met in het midden een ronde zetkast met brede ronde rand bezet met een groen gefacetteerde steen, ø 9 mm. Grootte 58x11 mm. En...
Oude 50-er jaren banjo-ukelele. Ongemerkt. Afmeting: 78 cm. In goede bespeelde staat.
Oude/antieke Japanse benen monnik op houtgestoken basement. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Vijf maal kunstglas. vier maal Kosta Boda schalen en één fles onbekend. Afmeting: 11,5 - 20 cm. In goede staat.
Lot zilveren sieraden bestaande uit een ankercollier met een grote peervorige rhodochrosiet hanger, een schakelarmband met bewerkte staafjesschakels, entree mist, en een paar manchetknopen, ovaal met ...
Grote Chinese dekselpot, compositie metaal, met Foohond, florale decors en olifantenkoppen, 19e Eeuw. Afmeting: H.58 cm. In goede staat.
Granatencollier met gouden sluiting, 585/000. Een collier van 2 rijen ovaal gefacetteerde granaten, 8 mm, bevestigd aan een ovale sluiting met ribbewerking. Lengte 41 cm.
Twee antieke glazen menages met plated. Circa 1900-1920. In goede staat.
Zilveren tassa, 925/000, met opengewerkte spijlenrand en gladde voet. MT.: J&R Griffin, Chester jl.: O:1914 ø 9x7,5cm ca 103 gram. In goede staat
Hollandse 19e eeuwse mahonie houten bonheur met snijwerk en tollen, Afmeting 230x110x50cm. In goede staat
Vier maal 19e eeuws koperwerk. Twee maal empire pianokandelaren, twee maal vergulde gordijnhouders met porselein. Afmeting: 13 - 28 cm.
Twee zilveren specerijenbakjes, 13 loths, 812/000. Rechthoek gecontourneerde bakjes op rechthoekig gecontourneerde voetjes. Vienna 1855. Getekend KP 6x4,5x2cm.Totaal ca 48 gram. In goede staat.
Lot van zeven uranium glazen met oor. Circa 1930. Afmeting: 8,5 cm. In goede staat.