Museale Russische bronzen sculptuur door: C.F. Woerffel. Twee passerende Russische arresledes met figuren. Gietstempel 1877, in zeer goede staat. 24x50x28cm.
Zeldzame antieke Chinees porseleinen vaas met theeglazuur, Cheng Lung gemerkt, in goede staat 21,7x15øcm.
Prachtige witgouden Art Deco ring met diamant en saffier. Fraai bewerkte ring met in de sierlijke band 4 driehoekig gefacetteerde saffieren en 10 briljant geslepen diamanten. In het midden van de rin...
Prachtige witgouden ring, 585/000 met grote Saffier en briljant. Ring met in het midden een ovaal cabouchon geslepen Saffier 28.7ct, met mooie insluitsels. In de rand rondom de Saffier zitten 35 bril...
Ongesigneerd 18e eeuws mythologische voorstellingen, vele figuren bij bron, olieverf op linnen 76x100cm Cond:G
Zeldzame grote vuurvergulde bronzen Louis Seize, directoire pendule omstreeks 1780, 8 daags uurwerk met touwtjesslinger, met korenschoven putti, werkende boer met zeis en vrouw met vogels en vogelnest...
Ongesigneerd omstreeks 1800 verso linnen I.D. Gibb, mogelijk Robert I Gibb, Italiaanse Madonna met kind 58x84cm. Cond:G
Antieke Chinees porseleinen familie Verte kom, Yang Chung gemerkt, omstreeks 1900 of ouder, met floraal en eendendecor, in goede staat. 5,3x11,2øcm.
Zeer grote 19e eeuwse Schwarzwald Black forrest klokkenstel, met goudfazanten en jongen, in goede staat, minimale beschadigingen mogelijk 76x52x25cm. en 36x20x16 Cond:G
Paul Bodifee 1866-1939 (Deventer school) groot landschap langs de IJssel, 140x90cm. Olieverf op linnen, met prachtige vergulde lijst Cond:G
Bretonse antieke eikenhouten staande klok met poppen, recentelijk vakkundig gereinigd en in uitstekende staat, met zuilen en kroon, prachtig gegraveerd uurwerk met gewichten en slinger, 235cm.
Grote Chinees porseleinen Cheng Lung gemerkte porseleinen siervaas met teksten, fruit, floraal en gouddecor. 1e helft 20e eeuw. 35x17,5øcm. Cond:G
Grote 18e eeuwse wortelnoten vitrinekast met lade in het midden en daarachter vier lades. Omstreeks 1760, op hoge originele poten en in goede staat, 3 sloten vervangen. 44x187x220cm. Cond:G
Zilveren dienblad met 2 koektrommels voorzien van gravure: D.Hudig & Co, Rotterdam. simplex veri sigillum 1825. Langwerpig dienblad, 830/000, Duits met gecontourneerde rand met daarop 2 koektrommels, ...
Achttiende eeuws Hollands wortelnoten kabinet met openslaande knieen, daarachter vier lades, origineel beslag, in originele ongerestaureerde staat, fineerschades en krimpnaden, 240x190x70cm. Cond:R/G
Bijzonder collier van Carrera y Carrera, parelcollier, Y-model, versierd met gouden tussenstukjes, 750/000, Voorzien van gouden hanger, een hand met een manchet bezet met diamanten. Met gouden veiligh...
Zeldzaam 19e eeuwse bronzen pendulestel met kandelaren, historisme omstreeks 1890, messing en bronskleurig gepatineerd met draak, ooievaar etc. 8 daags uurwerk met halfuurslag, in zeer goede staat. 47...
Antieke gouden armband, 585/000, met veel diamanten. Prachtige slavenband gemaakt uit drie banden. aan de bovenzijde uitlopend in een slag met krulbewerking, volledig bezet met 7 rijen met veel diaman...
Prachtig gouden Cartier horloge, 750/000, model Diabolo. Dameshorloge met 5 saffieren in de kroon en aan de beugels. Voorzien van lederen band met gouden clip, 750/000. In goede staat met certificaat.
Constant Artz 1870-1951, eendenfamilie te water, olieverf op paneel. Met taxatierapport van Simonis en Buunk ter inzage.50x40cm. Cond:G
Mooie vroeg 19e eeuwse Franse vuurvergulde empire pendule met goede eerste vergulding(ongepoetst) herdersmeisje met lam, pamfluit en lauwerkrans, 8 daags uurwerk, touwtjesslinger halfuurslag,(grote wi...
Mooie gave Hollandse 18e eeuwse wortelnoten Barok Louis Quinze commode met geschulpt blad, bronzen beslag en klauwpoten, in zeer goede staat, recentelijk gerestaureerd, 82x80x55cm.
Edzard Koning 1869-1954 Hollandse school, twee kinderen met speelgoed, aan het spelen in de tuin, Gouache op papier 27x35cm. Cond:G
Ids Wiersma 1878-1965, winters dorpsgezicht in zonlicht (Drachten), olieverf op linnen 18x30cm Cond:G