(briljant L.10 mmx6.6x3.7mm)Cond.: G
Ring GG585/000 bezet met een saffier en diamanten. ø 56, ca.4.15 gr.
Collier van 2 rijen bloedkoraal waaraan een antiek slot.GG 14 krt. L. 43 cm.
Armband van 5 rijen bloedkoraal met mooie sluiting GG 585/000, L. 18 cm.
Collier van roze koraal, ø14 mm., LK.53 cm., sluiting zilver 925/000
Oorstekers WG 585/000 bezet met briljant solitair. ca. 0.95 gr.
Cartier bril, gemerkt op de neusbrug: C1988 Cartier 59 14 (GG/WG 14 krt?)
Ring GG 375/000 (9 krt.) deels zwart gerod. met diamantrozen 1.0 crt.fancy-brown SI-PI, ø 57, 3.0 gr.
Ring GG 14 krt.bezet met 3 pareltjes ø 51en een ring GG 18krt.bezet met 3 gefac.smaragdjes en 3 robijntjes, ø52. Beide ringen zijn buitenlands gekeurd, samen ca. 4.85 gr.
Wandelstok met zilveren greep waarin handgegraveerde florale motieven, belastingstempel V. L.: 91cm. Cond.: U