Groot wandkleed met koperen bewerkte wildvoorstelling 20e eeuw in goede staat 101x200cm. Cond.: G
Twee Perzische handgeknoopte kleden in goede staat; 1x Herez 107x143cm. en 1x loper 300x89cm. Cond.: G
Twee Perzische handgeknoopte kamelenzakken Balouge in zeer goede staat 57x53cm. en 63x63cm. Cond.: G
Oud handgeknoopt Perzisch kleed en kleedje, fijn uitgewerkt met prachtige kleuren en in zeer goede originele staat 186x123cm. en 76x32cm. Cond.: G
1x Perzisch handgeknoopt kussen in redelijke staat 60x46cm. en 1x Perzische handgeknoopte kamelenzak in goede staat 57x51cm. Cond.: G
Oud Perzisch handgeknoopt tapijt, gereinigd, Jabdan Shuoka rood 159x97cm. Cond.: G
Oud Perzisch handgeknoopt tapijt, camel met rood, gereinigd 161x94cm. Cond.: G
Oud Perzisch handgeknoopt tapijt, gereinigd, donkerrood 166x93cm. Cond.: G
Oud fijngeknoopt Perzisch kleed (blauw-roodbruin-zwart) in redelijk goede staat 144x97cm.
Oud handgeknoopt Perzisch tapijt met prachtige kleuren, apart ontwerp , in goede originele staat 195x121cm. Cond.: G
Perzisch handgeknoopt kleed 2e helft 20e eeuw (fijn uitgewerkt) in zeer goede staat 168x88cm. Cond.: G
Oud handgeknoopt Perzisch kleed Jalameh in goede staat 148x106cm. Cond.: G
Groot Perzisch (wand)kleed, zwart met oranje-rood in zeer goede staat 195x126cm. Cond.: G
Perzisch handgeknoopt kleed 2e helft 20e eeuw (fijn uitgewerkt) in zeer goede staat 164x93cm. Cond.: G
Oud Perzisch (bid)kleed Anatol, pastelkleurig rose en lichtblauw. Genaaid 130x89cm. Cond.: R
Perzisch handgeknoopt kleed 2e helft 20e eeuw (fijn uitgewerkt) in zeer goede staat 162x90cm. Cond.: G
Oud Perzisch kleed met restauratie-en slijtplekken 207x142cm. Cond.: R
Oud Perzisch wandkleed gedeeltelijk dubbelegnaaid in redelijke staat 373x100cm. Cond.: G
Perzisch kleed met 7 Oosterse motieven, waarschijnlijk bidkleed (roodbruin) 133x84cm. Cond.: G
Oud Perzisch kleed in zeer goede staat. Fijn geknoopt in veelkleurig decor 95x63cm. Cond.: G