Icoon, Christus met kelk en heilig brood, Oost-Europees 19e eeuw ,35x25cm.Cond.: M
Ikoon van Moeder Gods, vreugde van alle lijdenen. Rusland 19e eeuw. Tempera op levkas op paneel 30,7x26,7cm.
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, haan en kip in de stal 12,5x18cm. Cond.: G
A. Korver ca. 1920, olieverf op linnen, boerderij aan de waterkant (gecraceleerd en 1 plakker) 50x70cm. Cond.: R
Gerard Cornelis Krol (1882 - 1950 Enschede), olieverf op paneel, Twentse boerderij met boerin en kippen 38,5x50cm. Cond.: G
W. Hartlief 1922, olieverf op paneel, landschap met koeien bij een rivier 52x38cm. Cond.: G
Getekend door H.P. Oosterhuis, aquatint door W.H. Hoogkamer, handingekleurde gravure op papier, het derde eeuwfeest der Kerk hervorming 1817, DFM Lutherus 38x28cm. Cond.: G
Peter von Halm (1854 - 1923 Duitsland), ets op papier, interieur van een smid 17x24cm. Cond.: G
P. Boucher pinx, pelletier sculp., gravure op papier, "La Fontaine" 45x35cm. Cond.: R
Onduidelijk gesigneerd nr. 33/60, houtsnede op vloeipapier, winters landschap 33x14cm.
Onduidelijk gesigneerd middeleeuws damesportret 20e eeuw, olieverf op paneel 7,5x11cm. Cond.: G
Mart. Engelbrecht Excud A.V. (1684 - 1756 Duitsland), ets op papier, pagina met diersoortne, Duits ondertiteld 22x16cm. Cond.: G
Anton Heyboer (1924 - 2005), acryl op papier, kip 52x38cm. Cond.: G
Carel Tillemans (1770 - 1848), olieverf op paneel, mansportret met boek 32x42cm. Cond.: G
J.W. Bilders fecit, olieverf op paneel, landschap bij avond met jager 21x16cm. Cond.: G
A. Stern 21e eeuw, olieverf op linnen, 19e eeuws interieur met twee dames 30,5x40,5cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op eiken paneel, Barbison stijl landschap bij avond met figuren en vee 27x18,5cm. Cond.: G
Joop Kropff ( Den Haag 1892 - ), olieverf op linnen, stadsgezicht met ophaalbrug en figuren 25x19,5cm. Cond.: G
Joop Kropff ( Den Haag 1892 - ), havengezicht met boten en figuren 25x20cm.
Bleibtreu dat. 1842, tekening op papier, tekening van een officier met daarbij een fijn geschreven liefdesbrief 22x18cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, landschap met vee en diverse figuren 63x43cm. Cond.: R-G