This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

16. Aprilveiling 2013

Auction on Friday, April 19, 2013 from 02:00

Completed | Default auction

Carroussel paard
Result: 135 EUR

Antiek carrousselpaard ca. 1900, compleet met beugels en originele steunen. In goede originele staat 80x85x55cm.

Tafelopzet
Result: 130 EUR

Grote Art Deco tafelopzet ca. 1920 met glazen schaal en 3 jongelingen als voet. Geheel staand op gestijleerde sokkel. gesigneerd Mousin. Compositie metaal 30xø31cm. Cond.: G

Damesrevolver, penvuur
Result: 130 EUR

Antiek mini-pistool Nr. 1234 in originele staat 11cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Result: 130 EUR

Grote antieke petroleumlamp met originele gebloemde kap en amandelgeslepen kristallen reservoir, alabasten met vuurverguld bronzen voet en armaturen, ca. 1880. 75xø21cm., Cond.:G

Benen kurkentrekker, langneus
Result: 125 EUR

Oude benen handgestoken kurkentrekker, man met grote neus 20e eeuw 21x8x4cm. Cond.: G

Messing kaarskandelaar
Result: 110 EUR

Grote bronzen 6-lichts kaarskandelaar ca. 1880 in goede originele staat met rijke ornamenturen 66x32x32cm.

2 Kandelaren
Result: 110 EUR

Twee kerkelijke messing Art Deco kaarskandelaars in goede originele staat 39xø16cm.

2 Tafelkandelaren
Result: 110 EUR

Twee zware Historisme kaarskandelaren ca. 1880 met Romeins Egyptische voorstellingen, compositie metaal. In zeer goede staat 30xø16cm. Cond.: G

Schaakbord met ivoren stukken
Result: 110 EUR

Oud Afrikaans schaakspel, gemaakt van tropisch hout en ivoor 20e eeuw, tevens dominostenen van ivoor 48x36cm. Cond.: G

Staande tulpenlamp
Result: 100 EUR

Decoratieve staande tulpen lamp 2e helft 20e eeuw in goede staat 161x35x22cm.

Aziatisch kozijn
Result: 100 EUR

Oud/antiek handbeschilderd Oosters raamkozijn, gemaakt van metaal en hout 20e eeuw 67x53cm. Cond.: G

Revolver, penvuur
Result: 100 EUR

Antieke revolver in originele staat 18cm. Cond.: G

Karabijn met bajonet
Result: 100 EUR

Oude karabijn ca. WO I, New England Westinghouse compagnie 1915 met bajonet (onschadelijk) 160cm. Cond.: R

Revolver, penvuur
Result: 100 EUR

Revolver 19e eeuw in originele staat 19cm. Cond.: G

4 Grote tinnen borden
Result: 100 EUR

Vier grote/diepe 19e eeuwse tinnen bordne in goede originele staat 31-41cm.

Porseleinen olielamp
Result: 100 EUR

Tafel-petroleumlamp 19e eeuw met handbeschilderde porseleinen voet en handbeschilderd glazen reservoir. Voorstelling van een pijprokende man bij kasteel in landschap 52xø15cm. Cond.: G

Lederen dokterstas
Result: 100 EUR

Grote lederen dokterstas 2e helft 20e eeuw, gemerkt A. (Etienne AIgner?) in uitstekende staat 40x55x30cm. Cond.: G

2 Franse kerkandelaars
Result: 100 EUR

Twee stellen 18e-19e eeuwse Franse koperen penkandelaars in zeer goede originele staat 48xø16cm. en 46x14x13cm.

6x Veldkijkers
Result: 100 EUR

Zes oude veldkijkers 1e helft 20e eeuw in redelijk tot goede staat 10-14cm. Cond.: G

5 Pistolen
Result: 100 EUR

Kavel van 5 decoratieve pistolen naar oud voorbeeld in goede staat 28-40cm. Cond.: G

Tinnen barok kandelaar
Result: 100 EUR

Grote tinnen barok kandelaar 18e eeuw met stempels, geheel staand op klauwpoten H.: 49cm. Cond.: G

Petroleumlamp, geëtste kap
Result: 100 EUR

Porseleinen petroleumlamp ca. 1880 met porseleinen reservoir. Terracotta voet met brons. Kap kapot, verder in goede staat 52xø23cm. Cond.: R

Lamp, bronzen voet
Result: 90 EUR

Chinees bronzen vaas 19e eeuw aangepast tot tafellamp zonder de vaas te beschadigen. Vogel- en bloemmotief 52x17x17cm. Cond.: R-G

8 Diverse kandelaars
Result: 90 EUR

Acht diverse kandelaars, brons en messing, 18e ?, 19e en 20e eeuw. In gode originele staat. 18-25cm.