Zeldzaam Radslotgeweer, 16e eeuw, gegraveerd met jachttaferelen en ivoren inlegwerk met afbeelding van een zeemonster. Bewerkte kolf met voorraadruimte voor kogels. Het geweer is in uitstekende origin...
Amerikaans Winchester geweer voor hagelschot met monogram, Gegraveerd R.W.A.O. met mahonie kolf in uitstekende staat. Winchester repeating Arms Co. New Haven Conn. USA. eind 19e eeuw 125x19x3,5cm. Con...
Prachtige 19e eeuwse Perzische sabel, rijk bewerkt met messing en brons. Ivoren heft (mist stukje) en gegraveerd lemmet 80cm. Cond.: G
Perzische sabel, 19e eeuw in originele ongerestaureerde staat. het heft is met zilver bewerkt maar wel beschadigd 88cm. Cond.: R
Perzische sabel met bewerkte stalen heft in goede originele staat 87cm. Cond.: G
Aparte 19e eeuwse 4-loops revolver met draaimechanisme (voorlader) en graveerwerk. In zeer goede originele staat 20cm. Cond.: G
Prachtig 19e eeuwse enkelschots voorlader, gemerkt Herraduras Anno 1858 En Eibat. Gegraveerde loop met diverse gouden stempels. Prachtige notenhouten bewerkte kolf. Bewerkte haan, zijkanten, goudinleg...
Duitse officiersdolk WO II met hakenkruis op de adelaar en anker gegraveerd. "Merkteken E.F. Hörster Solingen" gegraveerd. bewerkt messing heft met been. In zeer goede originele staat, waarschijnlijk ...
Zeldzame enkelschots voorlader 18e-19e eeuw met graveerwerk en goudinlegwerk. Rocailles uitgesneden op de kolf, damasten loop. Geweer is in goede originele staat 140cm.
Prachtige kromsabel ca. 1900 met originele schede in originele goede staat 89cm. Cond.: G
Duitse officierssabel ca. 1900 met gegraveerd lemmet en opschrift "Reg. Koning Wilhelm A. Rhein", in zeer goede originele staat 96cm. Cond.: G
Grote officiersdolk ca. 1900 met benen grip en kop van een arend op de grip. Mooi uitgewerkt met lederen schede. IN zeer goede originele staat
Prachtige sabel ca. 1900, vermoedelijk Duitsland met ankerteken (marine). Opengewerkte bronzen handgreep met ivoor en origineel lederen schede. In zeer goede originele staat 88cm. Cond.: G
Vroege Perzische of Oosterse voorlader, vermoedelijk 17e - 18e eeuw. Speciaal ontstekingsmechanisme (lontontsteking met kruit). Apart loopuiteinde met mooie vormgeving in zeer goede originele staat 11...
Duitse officiersdolk met twee hakenkruizen en adelaar WO II. Benen grip, in zeer goede staat 42cm.
Koppel dubbelloops pistolen ca. 1800 met knikloop. Mechanisme bij 1 pistool moet worden nagekeken 23x3x10cm. Cond.: G
Prachtige degen ca. 1900, vermoedelijk Duitsland. Geheel bewerkte bronzen handgreep en origineel lederen schede. Gegraveerd lemmet, in zeer goede originele staat 99cm. Cond.: G
Dubbelloopse voorlader met hagelschot 19e eeuw. Bewerkte kolf met hertekop. Twee bewerkte hanen en graveerwerk. In mooie originele staat L.: 111cm. Cond.: G
Antiek 19e eeuws Sheffield Bowie knife "The Patriots Self Defender" by John Coe Sheffield. Gemaakt voor de Amerikaanse markt met hoornen handvat. 32x6x2,5cm. Cond.: G
19e Eeuwse degen met bewerkte handgreep en gegraveerd lemmet. Origineel lederen schede, in zeer goede staat Cond.: G
Enkelloops voorlader met koperwerk 18e eeuw in mooie originele staat. Kolf bevat lichte wormbeval. 140cm. Cond.: G
Prachtige Engelse officierssable in originele schede. Messing en brons. Gegraveerde sabel met monogram en kroon. gemerkt Henry Wilkinson Pall Mall London. in goede originele staat 99cm. Cond.: G
Duitse officiersdolk WO II met adelaar en anker (geen hakenkruis). Gemerkt Hubertus Solingen. benen heft en lederen schede 30,5cm. Cond.: G