Hollands eikenhouten modelkastje, 19e eeuw, met achter de deuren 2 lades. In goede originele staat. 43x37x15cm.
Louis Quinze stijl gebogen vitrinekast 21e eeuw met deur, 2 lades, intarsia, bronzen beslag en glazen schappen. In zeer goede staat 190x76x50cm.
Oude armleunstoel 1e helft 20e eeuw. mahonie kleur in Engelse stijl 83x55x69cm. Cond.: G
Vurenhouten 19e eeuwse kinderstoel, blauw overgeschilderd in goede staat 130x60x60cm.
Kleine 18e eeuwse eikenhouten spinde op sleevoeten in goede staat 74x32x44cm.
Antiek vroeg Biedermeier mahonie fineer nachtkasje, ca. 1830. In goede recentelijk gerestaureerde staat. 80x37x37cm.
Biedermeier stijl bijzettafel/ naaitafel met lade van kersenhout-fineer met bandintarsia. Handwerk, mooie kwaliteit in nieuwstaat, 21e eeuw 76x60x40cm.
Biedermeier stijl kersenhouten voetenbank met biedermeier bekleding, 21e eeuw, mooie kwaliteit, in goede nieuwstaat 49x46x35cm.,
Duitse notenhout-fineer Grunderzeit naaitafel ca. 1880 (blad opnieuw gefineerd, laat los), verder in goede originele staat 77x47x40cm. Cond.: R
Grote oude massief eikenhouten boeken-vitrinekast ca. 1930 2-delig. Met 4 lades en 4 deuren onder. Slotenwerk gesigneerd J. Th. Drilling J.R. Amsterdam. In zeer goede originele staat 220x230x53cm.