Oud Chinees natuurstenen parfumfles met paardmotief 2e helft 20e eeuw in goede staat 7,5x6x3cm.
Oude natuurstenen parfumfles met Chinese boedha 2e helft 20e eeuw 7,5x4,3x3,4cm. Cond.: G
Delfts keramieken 18e eeuws bord met voorstelling van geisha en vogel. Gemerkt E of M. Glazuurschade aan rand en chips ø26,7cm. Cond.: R
Delfts keramieken 18e eeuwse vaas, 6-kantig met floraal decor, gemerkt De Klaauw en nr. 150 (chips) 22,5x13,5x10cm. Cond.: R
Delftse vaas 18e eeuw met Chinees decor , beschadigd 25xø10cm. Cond.: M
Porseleinen 13-delig koffieservies, gemerkt B en N met goud- en bloemendecor 2e helft 20e eeuw in goede staat (minimale chip mogelijk)
Grote 19e eeuwse Kantonese vaas China met krijgers in zeer goede staat 58xø22cm.
Prachtige 19e eeuwse imari porseleinen siervaas met fijn geschilderd gouddecor, paradijsvogels en bloemen 27xø15cm. Cond.: G
Antieke Hollandse Gouda platelen siervaas Zuid Holland nr. 2624 en maker E. Floraal decor, in goede staat 27xø13,5cm., 1 haarlijn oor, Cond.: G
Drie oude porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw; 1x dansend paar (1 vinger af en arm gelijmd), 1x musicerend paar (harp gelijmd) en 1x zittende vrouw met man 16-24cm. Cond.: M-R-G