Briefopener van jade met zilver verguld heft, 84 zolotniks. Prachtige briefopener met jade en met een zilver verguld heft versierd met groen emaille en vergulde versieringen en bekroond met een haan ingekleurd met groen, blauw en rood emaille. 3x24 cm.