Bijzondere 18e eeuwse Hollandse orgelgebogen schrijfsecretaire, notenfineer met bandintarsia op eiken. Schuine klep met daarachter 10 lades, 1 deurtje en een kelder (traps toelopend). Beslag van latere datum, herkomst Hollandse-Duitse grens 108x114x54cm. Cond.: G