Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Chinees bord Ø 22,8 cm.
Startpreis 120 EUR

Antiek Chinees bord met chinoiserie en koekoek uit het huisje. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.

Lot snuffbottles (10x)
Startpreis 120 EUR

Tien oude Chinees porseleinen snuffbottles. Divers. Familie Rose et cetera. En enkele met bodemmerk. Afmeting: H 6,5 - 11,5 cm. In goede staat.

Japanse vaas, H 45 cm.
Startpreis 120 EUR

19e Eeuws Japans porseleinen vaas met feniks/kylin/floraal decor. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Familie Verte gemberpot Ø 22 cm.
Startpreis 120 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte gemberpot met paradijsvogel/vlinder/floraal decor. Afmeting: H 24 x Ø 22 cm. In goede staat.

6x Chinese schotel Ø 12,3 cm.
Startpreis 120 EUR

Zes 18e eeuws Chinees porseleinen schotels met vier tekens Kang Xi bodemmerk. Peterselie decor. Vier schotels goed. Twee schotels chip. Afmeting: Ø 12,3 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese brushpot
Startpreis 120 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Verte brushpot met figuren in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.

2x Chinees cargo porselein
Startpreis 120 EUR

Twee delen 16e - 17e eeuws Chinees cargo porselein. Bestaande uit: klapmutskom met floraal decor + bodemmerk, haarlijn + chips. En een diepe schotel met kraanvogel decor, schade. Afmeting: Ø 18 - 24,1...

3x Chinese Imari kop + schotel
Startpreis 120 EUR

Drie 18e eeuws Chinees Imari porseleinen kop + schotels. Floraal/goud decor. Eén kopje haarlijn. Twee kopjes goed. Eén schotel chip. Eén schotel haarlijn. Eén schotel gelijmd. Afmeting: 6 - 10,5 cm. I...

Set Japanse Imari borden (8x) Ø 22 cm.
Startpreis 120 EUR

Set van acht 19e eeuws Japans porseleinen Imari borden met floraal decor en gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.

Satsuma beeld
Startpreis 120 EUR

Antiek Japans porseleinen Satsuma figuur/quan yin, met goud decor + bodemmerk. Afmeting: 31,5 cm. In goede staat.

Setje kop + schotels
Startpreis 120 EUR

Vier 18e eeuws Chinees porseleinen Imari kop + schotels. Landschap/floraal/ goud decor. Afmeting: 5 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

2x Chinees
Startpreis 120 EUR

Twee delen antiek Chinees porselein. 1x 18e Eeuwse trekpot met floraal decor, binnenrand deksel gelijmd, haarscheur handgrip. 1x 18e - 19e Eeuwse Kang Xi kom met baars/steur decor, vier tekens bodemme...

Grote Chinese vaas, H 62,2 cm.
Startpreis 120 EUR

Grote Chinees porseleinen familie verte vaas, met decor van krijgers te paard rondom. Afmeting: H 61,2 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas, H 60,5 cm.
Startpreis 120 EUR

Grote Chinees porseleinen familie verte vaas met figuren in tuin decor rondom. Afmeting: H 60,5 cm. In goede staat.

2x Chinees bord Ø 23 cm.
Startpreis 120 EUR

Twee antiek Chinees porseleinen familie rose borden met tuin/geisha/kippen decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

6x Chinese gewichten
Startpreis 120 EUR

Zes oude/antieke Oosterse/Chinese gewichten (wit metaal) met teksten/karaktertekens. Afmeting: 2,5 - 12 cm. In goede staat.

2x Chinese tempeldeur, 114 x 60 cm.
Startpreis 120 EUR

Twee antiek Chinese houtgestoken tempeldeuren met opengewerkt decor van draken. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 114 x 60 cm. In goede staat.

2x Japanse/Chinese vaas
Startpreis 120 EUR

Twee antiek Japanse/Chinese bronzen oorvazen met draken. Voorzien van bodemmerk. Eén oor mist. Afmeting: Ø 31,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese celadon vaas, H 44,6 cm.
Startpreis 120 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas. Mei ping. Octagonaal. Afmeting: H 44,6 cm. In goede staat.

2x Chinese gemberpot
Startpreis 120 EUR

Twee antiek Chinees porseleinen Familie Verte gemberpotten. Onder meer met dubbele blauwe bodemring gemerkt + Kang Xi. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinese sauskom
Startpreis 120 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen sauskom met tuin decor. Cheng Lung. Eén minimale chip. Afmeting: 7 x 15 x 14,2 cm. In goede staat.

4x Chinees bord Ø 22,5 cm.
Startpreis 120 EUR

Vier 18e eeuwse Chinese porseleinen diepe borden met tuin decor. Drie borden goed. Eén bord chip. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

Lot divers porselein
Startpreis 120 EUR

Groot lot oud/antiek Chinees porselein. Onder meer; Kang Xi, Familie Verte, Cheng Lung et cetera. 17e, 18e en 19e Eeuw. Beschadigd, maar ook delen goed. Afmeting: 5 - 23 cm. In redelijk/goede staat.