Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

36. Aprilveiling 2018

Versteigerung am Freitag, 20. April 2018 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2x Chinese kom, Republiek.
Startpreis 100 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen kommen met figuren, landschap en groene draak decor. 20e Eeuw. Gemerkt. Afmeting: 8 x 18,8 cm ø. en 7 x 19,5 cm ø. In goede staat.

F. Toussaint, Dame in zomerse kledij
Ergebnis: 325 EUR

F. Toussaint. gesigneerd. Dame in zomerse kledij. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.

J. Ates, Figuren in roeiboot in zonnig landschap
Startpreis 65 EUR

Johannes Ates. Groningen. 1868 - 1954. Figuren in roeiboot in zonnig landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 20 x 30 cm. In goede staat.

G. Bornkarst ? , Stal met paard en kip
Startpreis 120 EUR

Gerard Bornkarst ? Tweede helft 20e eeuw. Stal met paard en kip. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Ongesign., Adelijke figuur krijgt brief
Startpreis 100 EUR

Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Adelijke figuur krijgt brief. Olieverf op paneel. Afmeting: 24,5 x 21 cm. In redelijke staat.

Keith Haring, Man + mannetjes
Startpreis 380 EUR

Keith Haring. Figuratieve voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 90 x 103 cm. In goede staat.

Ludwig Müller, Zonnig dorpsgezicht
Ergebnis: 120 EUR

Ludwig Müller. Duitse school. Zonnig dorpsgezicht. Circa: 1915. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.

Noorse tegel in lijst
Startpreis 50 EUR

Noorse tegel in lijst. Ontwerp Jan Peter Bratsberg 1948. Paardenspan-slede met hout en figuur. Afmeting: 20,5 x 25 cm. In goede staat.

3x Yixing
Ergebnis: 190 EUR

Drie maal Yixing, China. 20e Eeuw. Eén Chinese vaas met landschap. Eén Yixing theepot met bodemmerk, roodbruin. Eén Yixing theepot, theeglazuur met tekst. Afmeting: 14 - 19 cm. In goede staat.

Chinese Blanc de Chine
Startpreis 100 EUR

Oude/antieke Chinese Blanc de Chine porseleinen Geisha met lotusbloem. 20e Eeuw. Topje vinger af. Afmeting: circa 30 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees bord, 18e eeuw
Startpreis 60 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Queng Lung bord met florale decor. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.

Grote porseleinen groep, Kings Napels
Startpreis 200 EUR

Grote oude Italiaanse Kings Napels porseleinen figuren groep. Boeren familie met kippen, door B. Merli. Cera Una Volta. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 27 x 40 x 24 cm. In goede staat.

Zes Duitse porseleinen figuren
Startpreis 140 EUR

Zes Duitse porseleinen figuren. 20e Eeuw. Fürstenberg, Sitzendorf. Handbeschilderd. Eén fluit afgebroken. Eén figuur mist iets in hand. Afmeting: 10 - 22 cm. Verder in goede staat.

7x Chinese Yi Xing trekpotten
Startpreis 50 EUR

Zeven oude Chinese Yixing theepotten. Diverse uitvoeringen. 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 - 16 cm. In goede staat.

4x Villeroy en Boch
Startpreis 40 EUR

Vier maal Villeroy en Boch, Bonn. Circa 1915. Twee vazen met florale decor. Twee sierschotels met landschappen en florale decors. Afmeting: 25 - 31 cm. In goede staat.

4x Chinees porselein
Startpreis 40 EUR

Vier maal Chinees porselein. Twee 18e eeuwse kopjes met krab + kreeft decor. Lichte randglazuurschade. Twee maal rijstkommen met bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: 7 - 9,5 cm. In redelijk/goede staat.

Fürstenberg groep, 19e eeuw
Startpreis 75 EUR

Duitse Fürstenberg'porseleinen figurengroep. Handbeschilderd onder glazuur. Met Jugendstil kleuren. 'Die drei partzen'. Hals mogelijk gerestaureerd. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 17 x 18 cm. In redelijk/go...

Thuringen figurengroep
Startpreis 70 EUR

Grote Duitse Thüringen porseleinen vaas/figurengroep. Handbeschilderd in Jugendstil-kleuren. 'Handgemalt A.H'. 20e Eeuw. Afmeting: 32 cm. In goede staat.

2x Rosenthal vazen
Ergebnis: 60 EUR

Twee Duitse Rosenthal Studio-Line Björn Wiinblad porseleinen vazen met vogels en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 17,5 - 33 cm. In goede staat.

Tegeltableau, 6-pas
Startpreis 140 EUR

Antiek 6-pas tegeltableau met edelhert en jachthonden. Grote dikke handbeschilderde geglazuurde tegels. Met monogram. Afmeting: 54 x 70 cm. In goede staat.