Twee grote oude Chinees porseleinen kommen met figuren, landschap en groene draak decor. 20e Eeuw. Gemerkt. Afmeting: 8 x 18,8 cm ø. en 7 x 19,5 cm ø. In goede staat.
F. Toussaint. gesigneerd. Dame in zomerse kledij. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Johannes Ates. Groningen. 1868 - 1954. Figuren in roeiboot in zonnig landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 20 x 30 cm. In goede staat.
Gerard Bornkarst ? Tweede helft 20e eeuw. Stal met paard en kip. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Adelijke figuur krijgt brief. Olieverf op paneel. Afmeting: 24,5 x 21 cm. In redelijke staat.
Keith Haring. Figuratieve voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 90 x 103 cm. In goede staat.
Ludwig Müller. Duitse school. Zonnig dorpsgezicht. Circa: 1915. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.
Noorse tegel in lijst. Ontwerp Jan Peter Bratsberg 1948. Paardenspan-slede met hout en figuur. Afmeting: 20,5 x 25 cm. In goede staat.
Drie maal Yixing, China. 20e Eeuw. Eén Chinese vaas met landschap. Eén Yixing theepot met bodemmerk, roodbruin. Eén Yixing theepot, theeglazuur met tekst. Afmeting: 14 - 19 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese Blanc de Chine porseleinen Geisha met lotusbloem. 20e Eeuw. Topje vinger af. Afmeting: circa 30 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Queng Lung bord met florale decor. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.
Grote oude Italiaanse Kings Napels porseleinen figuren groep. Boeren familie met kippen, door B. Merli. Cera Una Volta. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 27 x 40 x 24 cm. In goede staat.
Zes Duitse porseleinen figuren. 20e Eeuw. Fürstenberg, Sitzendorf. Handbeschilderd. Eén fluit afgebroken. Eén figuur mist iets in hand. Afmeting: 10 - 22 cm. Verder in goede staat.
Zeven oude Chinese Yixing theepotten. Diverse uitvoeringen. 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 - 16 cm. In goede staat.
Vier maal Villeroy en Boch, Bonn. Circa 1915. Twee vazen met florale decor. Twee sierschotels met landschappen en florale decors. Afmeting: 25 - 31 cm. In goede staat.
Vier maal Chinees porselein. Twee 18e eeuwse kopjes met krab + kreeft decor. Lichte randglazuurschade. Twee maal rijstkommen met bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: 7 - 9,5 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse Fürstenberg'porseleinen figurengroep. Handbeschilderd onder glazuur. Met Jugendstil kleuren. 'Die drei partzen'. Hals mogelijk gerestaureerd. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 17 x 18 cm. In redelijk/go...
Grote Duitse Thüringen porseleinen vaas/figurengroep. Handbeschilderd in Jugendstil-kleuren. 'Handgemalt A.H'. 20e Eeuw. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Twee Duitse Rosenthal Studio-Line Björn Wiinblad porseleinen vazen met vogels en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 17,5 - 33 cm. In goede staat.
Antiek 6-pas tegeltableau met edelhert en jachthonden. Grote dikke handbeschilderde geglazuurde tegels. Met monogram. Afmeting: 54 x 70 cm. In goede staat.