Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

35. Januariveiling 2018

Versteigerung am Freitag, 12. Januar 2018 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Koekoeksklok met snek
Startpreis 1.000 EUR

Zeldzame antieke Duitse koekoeksklok, Schwarzwald, met geeboniseerde klokkast. Groot houten uurwerk met snek. Waarschijnlijk achtdaags-uurwerk. Afmeting: 46 cm. In goede werkende staat.

Chinese Yixing trekpot, 19e eeuw
Startpreis 100 EUR

Oude/antieke Chinese Yixing theepot met binnenhouder, in pompoenvorm met Foo hond. Bodemmerk. Chips. 19e Eeuw. Afmeting: 12 x 19 x 11,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas, Gemerkt
Ergebnis: 260 EUR

Fijn gedecoreerde Chinees porseleinen vaas met florale decors. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 14,5 cm ø. In goede staat.

Vaas, Fam. Verte.
Startpreis 1.500 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met landschap decor rondom , met paradijsvogel en draak in water. 19e Eeuw. Afmeting: 49 x 15 cm. ø. In goede staat.

Chinees sierbord, ca. 1900
Ergebnis: 300 EUR

Antiek Chinees porseleinen sierbord met figuren in interieur decor en florale decor, met vleermuizen en goud decor. Met bodemmerk. Circa: 1900. Afmeting: 5,5 x 26,5 cm ø. In goede staat.

4 Delen K.P.M.
Startpreis 50 EUR

Vier delen Duits K.P.M. porselein. 20e Eeuw. Twee opdienschalen. Eén met landschap decor. Eén met floraal decor. Afmeting: 20,5 - 27 cm. In goede staat.

Tegeltableau, Stilleven
Startpreis 40 EUR

Oud keramieken 4-pas tegeltableau met stilleven. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 28 cm. In goede staat.

2x Fürstenberg vaas
Startpreis 75 EUR

Twee grote Duitse Fürstenberg porseleinen dekselvazen. 20e Eeuw. Handbeschilderd door A.H. Afmeting: 39 x 25 x 17 cm ø. In goede staat.

Twee porseleinen beeldjes.
Ergebnis: 170 EUR

Twee antieke Duitse porseleinen figuren 'Dame en heer met bloemen'. Bij dame arm gelijmd, chip hoed, chip bloem. Bij heer, chips bloemen. Afmeting: 17 - 18,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chocoladekan.
Ergebnis: 15 EUR

Antieke Duits porseleinen chocoladekan met 'Zwiebelmuster' ( uien) decor. Gemerkt met groot kruis en H in het midden. Circa: 1900. Afmeting: 18 x 22 x 16 cm ø. In goede staat.

6x Chinese kleine vaasjes
Startpreis 20 EUR

Zes kleine oude Chinese vaasjes. Gemerkt. 20e Eeuw. Twee pijpvazen, twee dekselvazen, twee hoge vazen. Onder andere gedecoreerd met teksten/bloemen/fruit etc. Afmeting: 8 -11,5 cm. In goede staat.

'Dresden' schaal
Ergebnis: 70 EUR

Oude Duitse 'Dresden' porseleinen schaal met drie putti's en opgewerkte bloemen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 15 x 28 x 27 cm. In goede staat.

Stel Imari vazen
Ergebnis: 100 EUR

Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen vazen met florale decors. Afmeting: 26,5 x 15 cm ø. In goede staat.

Apothekerspotten, 6x.
Ergebnis: 60 EUR

Zes antiek wit porseleinen apothekers-dekselpotten. Circa: 1900. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.

Weense 'Goldscheider' windhond.
Ergebnis: 100 EUR

Groot antiek Weense 'Goldscheider' keramieken windhond. Met signatuur 'Latour' + nummers, letters etc. Voorste twee poten gelijmd. Afmeting: 26 x 48 x 11 cm. In redelijke staat.

Zeer grote 'Westerwald' kruik
Startpreis 70 EUR

Reuzen 'Westerwald' keramieken Renaissance kruik. 19e Eeuw. Basis gelijmd. Afmeting: 80 x 37 x 30 cm. In matige staat.

Dresden figuur.
Ergebnis: 140 EUR

Duitse 'Dresden' porseleinen figuur. '18e Eeuwse edelman met geweer'. Gesigneerd 'Scheurig'. Afmeting: 26 cm. In goede staat.

Fürstenberg tablet
Startpreis 100 EUR

Grote handbeschilderde Duitse porseleinen sierschotel. Monogram 'A.H'. Tweede helft 20e eeuw. Handbeschilderd decor door S.S. Afmeting: 39.5 x32.5x 2 cm.. In goede staat.

7 Meissen borden
Ergebnis: 140 EUR

Zeven Duitse 'Meissen' porseleinen borden. 20e Eeuw. Diverse jaarborden, 80-er jaren. Afmeting: circa ø 26 cm. In goede staat.