Twee antieke oliegrafiën? in lijst. Gesigneerd, Eugene de Blok (beschadigingen) Reproductie? op linnen. Afm. 65x55 cm. In redelijke staat
Zilveren breischede aan jasseronketting, 833/000, lang model met diverse bewerkingen, voorzien van jasseronketting. MT.: Reitsma, Heerenveen, ca 1860. Lengte 19 cm. ca 38 gram. In goede staat
Witgouden ring, 585/000 met diamant. Een brede slagring met in het midden een briljant geslepen diamant, 0.18 crt VSI, Merk: Desiree. Nieuwwaarde € 1080,- ca. 3.2 gr. ø 50
Zeer mooie geelgouden 750/000 briljant ring met Zuidzee parel ø 12 mm. en 33 briljanten ca. 0,34 karaat. TW/VS, ø 55, ca. 6,0 g.
Wim van Norden, 1917 - 2001. 'Poldergezicht met boerderij en boten'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Zilveren miniatuur 'man met fiets", 835/000. Man staande naast een antieke fiets geplaatst op zilveren plaat. MT.: Firma Niekerk, Schoonhoven jl.:U:1979. 53x36x50mm, ca 35 gram. In goede staat
Picasso, Nr. 273/300. Uitgave Ambroise Vollard, Comité Picasso. 'Liggende naakte figuren'. Ets op papier. Afmeting: 45 x 32 cm. In goede staat.
Plated set met theepot, suikerpot, melkkan en een zilveren klontjestang, 925/000, Engels. Het plated servies is van Elizabeth Jane Fairbairns. In goed estaat
Zilveren chatelaine met schaar, breischede en speldenkussen, bevestigd aan een rokhaak. Samengesteld, o.a. MT.: W.Schreuder, Leeuwarden 1819. Maakt deel uit van het Fries Kostuum. In goede staat.
Broche met diamanten voorzien van gouden achterzijde, 585/000. Broche in de vorm van een tak met bloem uit zilver bezet met diverse diamanten. Grootte 25x49 mm. ca 10 gr. In zeer goede staat.
Zes persoons plated bestek, basis 90, bestaande uit 6 vorken, 6 messen en 6 lepels, met rond gecontourneerde steel versierd met een rand met voluten en palmetten. Gestempeld: DSA 90. Lengte 22 cm. In...
Eikenhouten dranktonnetje met ijzeren beslag en handvat . 19e Eeuw. Afmeting. 24x15 cm. ø. In goede staat.
Luciano Borin 1982. Tweede helft 20e eeuw, Italië. 'Man en vrouw voor auto'. Pastel op papier. Afmeting: 54 x 60 cm. In goede staat.
Drie mooie plated theekannen. 20e Eeuw. Afmeting: 17 -23 cm. In goede staat.
Drie werken van Piet Wiegman, (1930-2008). 'Gitarist', 'Zittende dame'. en 'Gezicht'. Ingekleurde linoleum snedes op papier. Afmeting: 23 - 29 cm.
Ids Wiersma, 1878-1965. 'Slapend kind bij pollepel'. Voorburg 1909. Ets op papier.. Afmeting 9,5 x 5,5 cm. In goede staat
Antieke Hollands zilveren papegaai tasbeugel met rokhaak, aan voorzijde handgegraveerd met papegaaien en huizen. 833/000 kleinkeur/Grootkeur, jl: R: 1862 beugelbreedte 18cm In goede staat
Hollands zilveren roomkom op drie bokkepootjes, versierd met typisch Hollandse voorstellingen, 835/000, MT.: Alle de Haas, Sneek,jl.: B:1911 ca. 96gr., ø11x5.5cm.,Rand is iets uit model en heeft een ...
Collier bestaande uit bloedkoraal en zwarte parels met geelgouden 585/000 slot. Collier met zoetwaterparels, ø 8mm, en bloedkoraal,4 mm, om en om . Voorzien van een ronde sluiting met bewerking, ø 1...
Fraai Engels zilveren koffieservies, 925/000, 4-delig, geplaatst op plated tablet. Een servies met een bolle rechthoekig gecontourneerde vorm, bestaande uit een koffiekan, theekan, melkkan en een suik...
Zilveren hoge schenkkan, 833/000, op ronde voet versierd met meerdere parelranden. De greep is gemaakt uit een gekrulde C-voluut versierd met bladdecor. Op het scharnierende deksel is een zilveren uit...
Zilveren koffiekan, 833/000, rechthoekig model met afgeronde hoeken, met deels gecannuleerde rand, geplaatst op een rechthoekige voet met getorste rand. Scharnierend deksel met floraal bewerkte rozet ...
Sierlijke witgouden ring, 750/000, met diamant. Ring met aan de bovenzijde een brede slag bezet met 158 diamanten, briljant en baguette geslepen,. Toaal ca.1,84 crt. S-SI/H. ø 53 Ca. 2,2 gram. Nieuw.
Geslepen kristallen tafelset, deels met omgeslagen rand voorzien van amandelslijpsel op floraal gegraveerde zilveren voet, 835/000, op gecontourneerd zwart houten basement met ivoren pootjes. 28x10x16...