Antiek koperen plaquette in mahoniehouten lijst. Vluchtelinge 1914. Gesigneerd Adema. Afmeting: H 16,5 x B 13 cm. In goede staat.
Bronzen, goudkleurig beeld Daphne. Voorstellend een naakte staande dame. Geheel staand op houten voet. Beeld is gesigneerd J.P.Alioth. 21e Eeuw. Afmeting: 104 x 20 x 16 cm. In goede staat.
Antiek gesigneerde jugendstil terracotta vaas met drinkende dame. R. Autili. Circa 1900. Scheur in basement onder bodem. Afmeting: 55 cm. In redelijke staat.
Bronzen art deco schotel van Just Andersen Denemarken. Met bodemmerk. Circa 1925. Afmeting: Ø 16 cm. In goede staat.
Bronzen Madonna figuur van Rene Deamen. 1935. Art Deco. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
2x Weens brons. Circa 1900. 1x Kameel met figuur en kar met vat geheel los staand opPerzisch kleed. Afmeting: 17,5x11x5cm In goede staat.
Antiek bronzen figuur door Julius Paul Schmidt Felling, 1835 - 1920. Voorzien van gietstempel. Smid met aambeeld, geplaatst op marmeren sokkel. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Compositie metalen discuswerper. Bronskleurig. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Bronzen danseres op zwart marmeren basement. Naar August Moreau. 21 Eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen figuur met draaibare wereldbol. Frankrijk. Circa 1900. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.
Zwaar, massief compositie metalen figuur. Ridder te paard. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 42 x 38 x 15 cm. In goede staat.
Zeer groot bronzen beeld van een corpulente dame. Ze staat met één been vooruit en met twee handen in de lucht. Eind 20e Eeuw. Afmeting: 130 x 100 x 64 cm. In goede staat.
Figurengroep op marmeren basement. Compositie metaal. Jongen met geit. 20e Eeuw. Afmeting: 46,5 cm. In goede staat.
Twee delen antiek brons. 1x Plaquette Dr. H. Colijn, Ubbink & Co. Doesburg. 1x Baby op marmeren basement. Afmeting: 14 - 20 cm. In goede staat.
Zware, grote bronzen meeuw op marmeren sokkel. Gesigneerd Lorino. 20e Eeuw. Afmeting: 55 x 60 x 24 cm. In goede staat.
Bronzen jockey te paard, op zwart marmeren basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 29 x 8 cm. In goede staat.
Antieke terracotta tijger. Duitsland. Circa 1900. Gesigneerd Richter. Afmeting: 30 x 39 x 19 cm. In goede staat.
Bronzen beeld van Kiny Copinga. Titel: Torso in gewaad. 1994. Afmeting: 76 x 20 x 15 cm. In goede staat.
Twee figuren van terracotta. 20e Eeuw. Beethoven + Mozart. Afmeting: circa 30 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen tazza met Romeinse figuren voorstelling. Door E. Picault. 1833 - 1915. Afmeting: H 8 x Ø 28 cm. In goede staat.
Terracotta beeld van figuur met bloem. Deels geglazuurd. 20e Eeuw. Afmeting: 18,5 cm. In goede staat.
Antiek houtgestoken figuur. Liggende koe. 19e Eeuw. Reclame object van slagerij geweest. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Afrikaans houtgestoken hoofd met polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Naakte dame met duif. Circa 1900. Ongesigneerd. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Terracotta damesbuste door Koos v.d. Kaaij. 1899 - 1976. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Bronzen boeddhistisch figuur. Godin Tara. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Bronzen, erotische vrouwe justitia op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Bronzen zwanen paar in ware grootte. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 75 en H 90 cm. In goede staat.
Erotisch bronzen figuur door Jacque Germans. Groene patina. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Vijf keramische werken van Jacque Germans. Onder meer; vrouwelijk naakt + paard. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 21,5 cm. In goede staat.
Bronzen engel op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Bronzen beeld van geboetseerde staande dame. Ongesigneerd. 70-er Jaren. Afmeting: 42 x 14 x 14 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur. Historie penning. De Boeienkoning Escape artist. 1994. Afmeting: Ø 6,5 cm. In goede staat.
Bronzen dame met pet, geplaatst op marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: H 31,5 cm. In goede staat.
Bronzen beeld. Egyptische vrouw, geplaatst op groen marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Bronzen kat in Botero-stijl, geplaatst op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 12 x 30 x 10 cm. In goede staat.
Groot Chinees bronzen beeld van man met korf. Circa 1900. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Antieke tafellamp met glasblazer, 'Souffleur de Verre par rousseau'. Frankrijk. Compositie metaal. Circa 1900. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Twee antieke art deco metalen boekensteunen met marmer en eekhoorns. Circa 1920. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Bronzen engel. Neo renaissance. 20e Eeuw. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Antieke bronzen leeuw. 19e Eeuw. Afmeting: 20 x 20 x 9 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen damesbuste door V. Bruyneer Paris. Circa 1900. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Houtgesneden apostel op console. Barok-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Naakte dame op rots. Gesigneerd Rossi. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 58 x 64 x 22 cm. In goede staat.
Groot Oosters hardhouten gestoken figuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 153 cm. In goede staat.