Eugen Kampf. Duitse School. 1861 - 1933. Landschap met boerderij en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
PAZ Subercaseaux. 1924. Abstracte compositie. Olieverf op board. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. 1x Kleurrijke abstracte compostie. 1x Abstracte compositie in zwart/wit. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 50 x B 35 cm. / H 75 x B 50 cm. In ...
Zeer veel werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Onder meer veel studiewerken en andere werken. Zwarte inkt op papier. Geheel afkomstig uit nalatenschap van familie de Weerd. Circa 80 stuks. Af...
2x Hollands antiek grafiek. 1x Lithografie Zutphen, kerk te Voorst en Nyenbeek. 1x Gravure, 'de kanne gaet soo lange te water tot se eens breekt', 17e - 18e eeuw. Gravure op papier. Afmeting: 14 - 24 ...
Jacob Eriks. 1895 - 1965 Laren. Trekpaard bij kar. Olieverf op linnen. Afmeting; H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Jacob Eriks. 1895 - 1965 Laren. Landarbeiders in gebergte. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x B 70 cm. In goede staat.
Jacob Eriks. 1895 - 1965 Laren. Vijf landarbeiders in Haute Savoie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
Ad. CE. Guntsert. 1947. Hollandse School. Portret meisje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 31 cm. In goede staat.
Paar ovale landschap schilderijen. Italiaans landschap met archeologische ruïnes. Circa 1900. Olieverf op board. Afmeting: circa 50 x 40 cm. In goede staat.
Tonny Holsbergen. 1952 - . Dame met hoed. Pastel op papier. Afmeting: H 66 x B 50 cm. In goede staat.
Two Dollar Biljet. Andy Warhol. Met certificaat nr. 710332. Afmeting: 6,5 x 15,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. eind 20e Eeuw. Strandgezicht met visser en bomschuit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 15 cm. In goede staat.
R. Coulon. 20e Eeuw. Franse School. Zeilboten in haven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 19 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Breugeliaans interieur met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 39 cm. In goede staat.
T.H. Hendriks. 1996. Hollandse School. Stilleven met divers emaille. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 92 cm. In goede staat.
P. van Kempen. 20e Eeuw. Hollands interieur met rokende visser. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
Drie werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstracte composities. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 22 x B 14 cm. In goede staat.
Modern werk van Gilliam. Kleurrijke hond. Tweede helft 20e eeuw. Acryl op paneel. Afmeting: H 60 x B 120 cm. In goede staat.
Leen. Modern werk. Tweede helft 20e eeuw. Kleurrijke fantasie figuren. Acryl op paneel. Afmeting; H 60 x B 120 cm. In goede staat.
Adrianus van der Schouw. 1873 - 1946. Hollandse haven in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Lion Schulman. 1851 - 1943. Jager met jachthond in de duinen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 19 cm.In goede staat.
Drie werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstracte composities. Potlood op papier. Afmeting: H 21,5 x B 10 cm. In goede staat.
Franse School. 19e Eeuw. Landschap in Barbizon-stijl. Landschap met boerderij en vee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 29 cm. In goede staat.
H. Lorrach Fecit. Circa 1900. Duitse School. Berglandschap met beek. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 12,5 x B 18,5 cm. In goede staat.
Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Twee naakt studies. Houtskool op papier. Afmeting: H 62 x B 48 cm. + H 68 x B 53 cm. In goede staat.
Paul Citroen. 1896 - 1983. Portret meisje. Houtskool op papier. Afmeting: H 48 x B 35 cm. In goede staat.
Willem Linnig Sr. 1819 - 1885. Engelse twee-master voor kust met schipbreukelingen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Antiek Hollandse ets met havengezicht. Gesigneerd. Circa 1920. Ets op papier. Afmeting: H 14 x B 17 cm. In goede staat.
16e - 17e Eeuwse ets door Jan Luyken, 1649 - 1712. Ets met voorstelling 'Vertooninge v.d. ontsachelijke Spaanse krijgs vloot in den Jaare 1588'. Afmeting: H 31 x B 39 cm. Verkleuring. Ets op papier. I...
Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Vrouw met waaier. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Twee abstract figuratieve voorstellingen. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 63 x B 45 cm. In goede staat.
Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstract figuratieve composities. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 70 x B 52 cm. + H 70 x B 52 cm. In goede staat.
M. Misdom. Circa 1920. Binnenhaven met platbodem. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Circa 1900. Poldergezicht met windmolen en knotwilgen. Gouache op papier. Afmeting: H 48 x B 66 cm. In goede staat.
B. Medema. 1891 - 1982. Poldergezicht met punter en boerderij. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstract figuratieve voorstelling. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 65 x B 50 cm. + H 50 x B 37 cm. In goede staat.
Tien diverse werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstracte composities. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 50 x B 30 cm. In goede staat.
Pendant. Ongesigneerd. 19e Eeuw. Landschappen met gebouwen en figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Circa 1920. Hollandse School. Bomschuiten voor de kust. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdamse haven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 32 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antiek Chinese panda schilderijen op zijde. Handgeschilder + gesigneerd. Gouache op zijde. Afmeting: H 30 x B 35 cm. In goede staat.
Lithografie Keith Haring. Nadruk. Nr. 23/200. Lopend hart. Litho op papier. Afmeting: H 90 x B 40 cm. In goede staat.
Franse School. Parijs. Circa 1900. Dame met parasol. Aquarel op papier in de stijl van Dmerque. Afmeting: H 50 x B 37 cm. In goede staat.
Monogram A.M. Geijp. 1855 - 1926. Landschap met boerderij en man in roeiboot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 25 cm. In goede staat.
Wim Sinemus, 1964. 1903 - 1987. Abstracte compositie met figuur. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 24 cm. In goede staat.
M. Ottee. Pseudoniem van de schilder Arnout van Gilst, 1898 - 1982. Boerderij met boer en geit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
H. van Leeuwen. Circa 1950. Boeren interieur met moeder en kinderen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.