This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, July 14, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

H. Prenen, 'Vaas met bloemen'.
Starting price 70 EUR

H. Prenen '59. 1915 - 1992. 'Vaas met bloemen'. Pastel op papier. Afmeting: 30 x 25 cm. In goede staat.

6 Antieke kommen
Starting price 300 EUR

Zes antieke Aziatische porseleinen kommen. Vling Tan Cargo (Vietnam), 17e eeuw. (één chip, twee haarlijnen) Afmeting . ca. 7x14.5 cm.ø In redelijk/ goede staat

Versace Rosenthal servies
Result: 1.350 EUR

Zeldzaam gelimiteerd Rosenthal Versace Studio-Line servies "Medaillon Meandre D'or". Bestaande uit: theepot, suikerpot, melkkan, bonbonschaal, theebus, twee kandelaren, , vier dessert kommen, acht ...

Jade trekpotje, met zilver en edelstenen
Starting price 450 EUR

Jade trekpotje, bekleed met een zilverhoudende legering, versierd met Djokja zilveren bewerking en verschillende edelstenen. Afmeting 20x12x10cm.

Zeegezicht
Result: 225 EUR

Ongesigneerd ? 19e Eeuw. 'Zeegezicht met boot in de storm'. Olieverf op paneel. Afmeting. 50x61 cm. In goede staat.

Schilderij, Jan Knikker
Starting price 200 EUR

Jan Knikker sr. 1889-1957. 'Kerkdorp met rivier en boot'. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 37 cm. In goede staat.

Modern blauw schilderij, kubistische schepen.
Result: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd, ca. 1960. Voorstelling: Kubistische schepen. Olieverf op linnen. Afmeting 60x80 cm. In goede staat

2 Taferelen van liefdespaartjes
Starting price 35 EUR

Twee antieke oliegrafiën? in lijst. Gesigneerd, Eugene de Blok (beschadigingen) Reproductie? op linnen. Afm. 65x55 cm. In redelijke staat

Wim van Norden, 'Poldergezicht'.
Starting price 160 EUR

Wim van Norden, 1917 - 2001. 'Poldergezicht met boerderij en boten'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

J. Jans, 'Man en vrouw bij piano'.
Starting price 175 EUR

J. Jans, 20e eeuw. 'Man en vrouw bij piano'. Olieverf op linnen. Afmeting: 72 x 112 cm. In goede staat.

Picasso.
Result: 260 EUR

Picasso, Nr. 273/300. Uitgave Ambroise Vollard, Comité Picasso. 'Liggende naakte figuren'. Ets op papier. Afmeting: 45 x 32 cm. In goede staat.

Spiegel, empire.
Result: 1.300 EUR

Zeldzame Louis Seize vergulde houtgestoken spiegel met afneembare kroon en rozetten en guirlande met originele vergulding Spiegelglas later. Afmeting: 165 x 68 cm. In goede staat.

Kabinet/eiken
Result: 850 EUR

Hollands eiken Louis Seize kabinet, 18e eeuw. Met hek en origineel Louis Seize beslag. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 147 x 52 x 226 cm. In zeer goede staat.

Kunstglazen vaas (blauw)
Result: 50 EUR

Grote kunstglazen vaas. Blauw-geel-groen, ongemerkt. Afmeting: 31,5 cm. In goede staat.

Pendule
Starting price 70 EUR

19e Eeuwse Franse albast pendule, ca. 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. (Albast gelijmd, achterste pootjes weg). Afmeting. 26 cm. In redelijke staat

Jörg Remé
Starting price 400 EUR

Jörg Remé 1968. 1941- . 'Surrealische vrouwenfiguur'. Olieverf op linnen. Afmeting. 85x65 cm. In goede staat.

A. Steinlen, Franse school.
Starting price 200 EUR

Aimé Steinlen, 1923-1996. Frankrijk. Kust La Corniche. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 20 cm. In goede staat.

Bonheur
Starting price 350 EUR

Hollandse 19e eeuwse mahonie houten bonheur met snijwerk en tollen, Afmeting 230x110x50cm. In goede staat

2 Kunstglazen vazen (rood+groen)
Result: 60 EUR

Twee grote kunstglazen vazen. Eén maal rood-wit-transparant (ongemerkt). Eén maal cassis-geel-groen, gesigneerd. Afmeting: 29-28 cm. In goede staat.

3x Perzische werken.
Result: 150 EUR

Onduidelijk, Perzië. Drie Perzische werken, 19e eeuw. Met teksten en figuren voorstelling. Gouade op papier. Afmeting: 25 x 15 cm. en 26 x 14 cm. en 36 x 25 cm. en 15 x 24 cm. In goede staat.

5x Glaswerk
Starting price 50 EUR

Vijf maal kunstglas. vier maal Kosta Boda schalen en één fles onbekend. Afmeting: 11,5 - 20 cm. In goede staat.

Staande beeldenklok
Starting price 1.750 EUR

Antieke eikenhouten Franse staande klok. Ca. 1900. Met volle zuilen en Bretonse houtgestoken beelden, Duits R.M.S. uurwerk met halfuur-slag, weekloper, bewerkte slinger, en gewichten. Afmeting: 223...

Klok, porselein
Starting price 700 EUR

Vroeg 19e eeuwse Franse porseleinen pendule handbeschilderd met goud- en florale decors. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, met halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting H.. 28 cm. In goede staat.

Zilveren druivenschaar
Starting price 100 EUR

Zilveren druivenschaar, 830/000 voorzien van een uitgewerkte voorstelling van mannen met een zaag en een hamer. Verder versierd met C-voluten en gegraveerde bloemen. 14x6,5cm ca. 54 gr. In goede staat...