Tonnis van essen omstreeks 1980 groot havengezicht met driemasters zeilboten en figuren (impressie Amsterdam) 120x80 olieverf op linnen Cond:G
W. Zijger? onduidelijk Duitse school besneeuwd berglandschap olieverf op paneel 35x46cm Cond:G
Ongesigneerd?, 19e eeuw, olieverf op linnen, romantisch landschap bij avond met visnetten en figuren 52x38cm. Cond.: R
M.d.Brok (naar Murillo) de jonge bedelaar, olieverf op linnen 31x24cm Cond:G
Twee Duitse schilderijen, onduidelijk gesigneerd landschap omstreeks 1960, en ongesigneerd fachwerkhuis omstreeks 1930, olieverf op linnen en paneel 65x50 65x47cm
Jo Remarko ( 1928 - ), olieverf op linnen, branding met rotspartij 80x60cm. Cond.: G
Gesigneerd Moholy Nagy 48/175, moderne abstracte figuratieve voorstelling, lithografie op papier 39x29cm
Ongesigneerd Spaanse school, modern, dame met masker, olieverf op linnen 54x61cm Cond:R/G
Anno Erdle 43 Duitse school, Duits bergachtig landschap met boerderij olieverf op linnen 75x70cm Cond:G
Gesigneerd H. Danmier heer en slapende man bij boom tekening op papier 28x21cm Cond:G
Adgard Farasyn 1858-1938 vissersvrouw in de duinen olieverf op linnen 53x36cm Cond:G
A.W. Wijkniet, 1925, stadsgezicht Amsterdam, ets op papier 27x40cm Cond:G
Verhees 20e eeuw Hollandse ijspret met vele figuren, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G
Dirk Johannes van Haaren 1878-1953, melkende boer bij zijn koeien, olieverf op linnen 30x45cm Cond:G
Mark, 20e eeuw, vaas met rozen, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G
Achtiende eeuwse ets, overblijfselen kruytmakerye sollenburg Amsterdam 1758 door Paul van Liender 1758, ets op papier Cond:R/G
Antieke Ets omstreeks 1800 Koninklijk Paleis te Amsterdam door E. Portman sculp. publiek, soldaten, koetsen e.d 34x25cm ets op papier Cond:G
J.F.L van Leemputten, Belgische school 1831-1924 kippen bij hooiberg, olieverf op linnen 24x17 Cond:G
Han Bruinenberg copyist, copy oude meester, naakte man en vrouw in landschap 152x125cm olieverf op linnen Cond:G
M.Zeiss '96 stilleven met appels naar Henk Helmantel, olieverf op paneel 37x40cm Cond:G
Wim Riem Rotterdam 1922-2011 Ootmarsum, Twentsche boerderij, olieverf op paneel 45x31cm Cond;G
Jan den Hengst 1904-1982 koepelkerk Amsterdam aquarel op papier 45x30cm Cond:G
Alexander Terhell 1863-1949 (pseudoniem Le Blanc) botters met vissersvolk aan de kust aquarel op papier 35x24cm Cond:G