19e Eeuwse Franse notenhouten gestoken buste van een 18e eeuwse man. Afmeting: 16,5 x 25 x 9 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Moeder met kind. Ongesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Gesigneerd Franz Heckendorf. 1888 - 1962. Riviergezicht Istanboel ? Olieverf op paneel. Afmeting: 27 x 39 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Vrouw met trommel. 20e Eeuw. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Bongers. Hollandse school. Circa 1890. Landschap met rivier en boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 33 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Belgische school. Landschap bij avondlicht. Circa: 1920. Olieverf op paneel. Afmeting: 100 x 80 cm. In goede staat.
Bronzen Thaise boeddha op lotusbloem. Twee-kleurig. 21e Eeuw. Afmeting: 33 x 22 x 13 cm. In goede staat.
H. Paul Windhausen. Drie maal paarden portretten. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Grote bronzen Art Deco-stijl plaquette, Boston Electric Co. 21e Eeuw. Afmeting: 49 x 32 x 3,5 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven Chinese kom met kersen. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Grote Art Deco herdershond met bal op natuurstenen basement. Circa 1920. Compositie metaal. Afmeting: 26 x 36 x 14 cm. In goede staat.
Twee antieke gravures naar een schilderij van Peter Paul Rubens. Gegraveerd door Jac Schmuzer. 18e - 19e Eeuw. Gravures op papier. Afmeting: 49 x 58 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Indonesische school. Circa 1950. Indonesische oude vrouw. Olieverf op bladeren. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Wandelaar in bosgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 61 x 44 cm. In goede staat.
Piretti. Circa 1960. Stilleven met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Grote oude Tibetaanse marmeren boeddha zittend op lotusbloem. Met polychromie. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Vier antieke Duitse WO II dolken. Eén maal Blut und Ehre (Swistaka), goed. Eén maal Rehwappen Solingen, goed. Eén maal Monarch Solingen, zonder heft beslag. Eén maal E.P.+ S Solingen, heft beschadigd....
Twee kopieën van Duitse WO II officiers dolken. 21e Eeuw. Afmeting: 33 - 34 cm. In goede staat.
Japans Katana zwaard. Met Swistaia en koord. Helft 21e eeuw. Afmeting: 104 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws dubbelloops penvuur pistool met achtkantige loop. Circa 1800. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
19 Eeuws dubbelloops percussie voorlader pistool met achtkantige loop. Mechanisme defect, schroefje mist. Afmeting: 19,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame F.105 metalen bureaumodel U.S. Air Force Thunderthief. M.M. Verkuyl's Etal Aircraft Mode, Badhoevedorp Holland. Afmeting: 24 x 45 x 23 cm. In goede staat.
Lot diverse jachtmessen. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 23 cm. In goede staat.
18e -19e Eeuws (onderarm)pistool. Voorlader. Zwartkruit met gravering op zijstuk en loop. Stukje hout 1 cm weg. Afmeting: 27,5 cm. In redelijk/goede staat.