Twee zilveren miniaturen, 835/000, een boot met een visser en een slee met paard. 5-9cm. totaal ca 33 gram. In goede staat.
Messing lantaarn-model tafelklok. Tweede helft 20e eeuw. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, echappement uurwerk. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Twee Empire-stijl messing hanglampen, twee-lichts + vijf-lichts. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 53 cm ø. In goede staat.
Drie uiterst zeldzame antieke Jugendstil Oranjeboom Bier gelithografeerde kalenders. 1907 + 1909 en circa 1910. Afmeting: 39 - 45 cm. In zéér goede staat.
Vergulde Zweedse houtgestoken cartelklok uit Stockholm. 20e Eeuw. Afmeting:; 48 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde bronzen miniatuur pendule op marmeren basement. Franse boer draagt kind. Zakhorloge uurwerk met seconden aanduiding. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Parelmoerendoosje met 6 zilveren lepeltjes, 835/000. met een deels getorste steel bekroond met een knopje. MT.: J.Schijfsma, Sneek 8 cm. ca 35 gram. 10,5x6x5cm. In goede staat
Twee jade snijwerken, een aap, 5,5x5cm, en een paard, 7x4,5cm. In goede staat
Witgouden oorhangers, 585/000, met parel en diamant. Lange oorhangers met een cultivé parel, ø 6,5 mm, en 2 briljant geslepen diamanten per oorhanger, totaal ca 0,12 ct. lengte 4 cm. ca 5,3 gram. In g...
Zilveren bruidegomspijpje, 835/000, met paard. diverse deukjes. 9x4,5cm. Redelijke staat.
Grote antieke Duitse notenhouten symphonium speeldoos met dubbele kam. Circa: 1890. Met circa tien extra speelplaten. Afmeting: 22 x 46 x 45 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese bronzen lampenvoeten met salamander etc. Later geëlektrificeerd. Circa: 1880. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Schwarzwalder wandklok. 'Bismarck uhr'. Klok heeft porseleinen zuilen en halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Westminster bim-bam regulateur met kwartier-slag, slagwerk op acht gongstaven. Mahoniehout gebeitst. Afmeting: 79 cm. In goede staat.
Drie maal oud China. 20e Eeuw. Eén doosje met drie natuurstenen gesigneerde lakstempels. Eén maal houtgestoken figuur op lotusbloem. Eén maal Chinees vaasje, composiet. Afmeting: 7,5 - 22 cm. In goed...
Antieke eikenhouten bimbam regulateur met geslepen glas in koper. Circa 1920. Afmeting: 79 x 33 x 17 cm. In goede staat.
Drie geelgouden ringen, 585/000, met robijn smaragd en saffier. Totaal ca 7,2 gram. ø55-57 Nieuw
Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Ring met een dubbele rozet bezet met diamanten, totaal ca 0,40 crt. ø 53, ca 3,6 gram. In goede staat
Antieke Hollandse statenbijbel door Helmich van Cappel compagnie met Ian Barentsen Smient te Dordrecht 1662. Afmeting: 12 x 25 x 35 cm. Gerestaureerd. In redelijk/goede staat.
Zeer grote antieke eikenhouten Westminster regulateur met kwartier-slag en losse console. Circa 1915. Afmeting: 105 x 40 x 21 cm. / 22 x 24 x 13 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse tinnen kraantjeskan in Louis Seize-stijl. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Kristallen theebus met zilveren dop en voet, 835/000. Geslepen theebus op ronde zilveren voet met filetrand en voorzien van een zilveren kraag en dop met druivenrank. ø8x17cm. In goede staat.
Antieke Duitse Lenzkirch Jugendstil tafelklok. Notenhout met messing. Lenzkirch 1 Million 498915. Stil uurwerk. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Decoratieve, nautische messing klok met telegraph. 20e Eeuw. Klok werkt. Telegraph decoratief, zonder hendel. Afmeting: 49 cm. In redelijke staat.