Vier delen Duits 'Kaiser' porselein met goud decor, gemerkt Ming. Circa 1980. Eén dekselvaas, één hoge vaas, één bolvaas, één sierschotel. Afmeting: 20 - 35 cm. In goede staat.
Vier oude blauwe Chinese celadon porseleinen borden met florale decor. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: ø 19 cm. In goede staat.
Zes oude Chinees porseleinen gemberpotten met florale en haan decors. 20e Eeuw. Drie sets van twee stuks. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.
Drie oude Duitse K.P.M. porseleinen handbeschilderde vazen door S.S. Met landschappen en gouddecors. 20e Eeuw, 28 cm, 1 chip, Cond.: Redelijk/Goed
Antieke Duitse porseleinen reservisten bierpul. 167 Regiment Cassel 1902-1904 Infanterie. Zum andenk am dienst. 6 Comp. Oberels Infant. met originele Benette tinnen deksel. gemerkt Wilhelm J.M.H. Cass...
7 Oude bierpullen, 1e helft 20e eeuw. 2x glas, 1x porselein ca 1900, 4x keramiek (1 beschadigd) ca 1900. 16-28cm. Cond.: Redelijk/Goed
Zes oude/antieke Duitse porseleinen theekop en schotels. Onder andere: 'Nymphenburg, Fürstenberg en K.P.M'. Afmeting: 6 - 16 cm. In goede staat.
Twee Duitse Furstenberg, handbeschilderd porselein Bergman kandelaar met figuren, 1 vinger ontbreekt. 20e eeuw. 26 cm. Cond.: Redelijk/Goed
Antiek Duits 'K.P.M' porseleinen servies met floraal- en goud decor. Handbeschilderd. Circa: 1900. Bestaande uit: Koffiekan, melkkan, suikerpot, zes gebakborden, zes kop+schotels. Minimale chip mogeli...
Zeven Duitse 'Meissen' porseleinen borden. 20e Eeuw. Diverse jaarborden, 80-er jaren. Afmeting: circa ø 26 cm. In goede staat.
Duits handbeschilderd 'K.P.M' porseleinen theeservies met florale- en goud decors. Handgesigneerd + monogram schilder. Bestaande uit: Theepot, suikerpot + melkkan, zes kop+schotels, vier gebakborden. ...
Oud/antiek Duits handbeschilderd 'K.P.M'. porseleinen koffieservies met florale- en goud decors. Monogram 'A.H'. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: Koffiekan, suikerpot, melkkan, zes kop+schotels, ...
Vijf oude/antieke Duitse handbeschilderde 'K.P.M' porseleinen schalen met florale, vlinders en goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 16 cm. In goede staat.
Vijf oude/antieke Duitse 'K.P.M' porseleinen handbeschilderde vaasjes met florale en goud decors. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 8 - 9 cm ø. In goede staat.
Vijf oude/antieke Duitse handbeschilderde 'K.P.M' porseleinen bordjes met florale, vlinders en goud decor. Eerste helft 20 eeuw. Afmeting: 10 - 11 cm. In goede staat.
Lot divers oud Chinees porselein. 20e Eeuw. Onder andere: Vazen, theepotten, dekselpotten, borden, schalen etc. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 5 -20 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse 'Napels' porseleinen figurengroep. 'Jongen en meisje met rozen'. Gesigneerd 'H. Lenegetti' (?). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 36 x 32 x 23 cm. In goede staat.
Duits 'Seltmann-Weiden' theeservies met decor 'Theresia'. Bestaande uit: Theepot, drie melkkannen, kom, melk+suiker set, taartschaal, twaalf kop + schotels, twaalf gebaksborden. Minimale chip mogelijk...
Zes delen oud/antiek Chinees porselein. Onder andere: Drie gemberpotten, één dekselpotje, één kom (gemerkt), één wandvaasje. Circa 1900. Afmeting: 10 - 16 cm.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen halve wandvaasjes met figuren en goud decors. Afmeting: 14 x 6 x 2,5 cm. In goede staat.
Vier delen 19e eeuws Chinees porselein. Drie sets dekseldoosjes met figuren en Foo honden. Eén zalfdoosje met figuren decors. Afmeting: 8 x 11,5 cm. In goede staat.
Lot van zeven Franse porseleinen dekseldoosjes, divers. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.
Lot van zestien stuks 19e eeuws porselein. Onder andere: Negen 'Familie Verte' kommetjes, drie soeplepels, vier schotels (divers). Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 -15 cm. In goede staat.
Zes oude/antieke bewerkte Chinees porseleinen celadon vazen. Deels gemerkt. 20e Eeuw. Eén haarlijn. Afmeting: 14 -27 cm. In goede staat.