Antiek waaiervormig messing haardscherm. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting:H. 60 cm. In goede staat.
Groot Oosters patchwork kleed. Gemaakt van zijde, met goudrand et c.. Afmeting: 167 x 205 cm. In goede staat.
Collier van prehnietkralen met gouden bollen en slot, 585/000. Prehnietkralen, ø 8mm, om en om met een geelgouden glad bolletje en voorzien van een geelgouden bolsluiting, ø 10 mm. lengte 40 cm.
Antiek bronzen beeld, van een klok, Engel (boog mist), 19e eeuw. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Gedetailleerde Chinese bronzen figuur. 21e Eeuw. 'Man met hoorn'. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Friese eikenhouten kantoortje met wekker en mooie beschilderde wijzerplaat. Vroeg 19e eeuw. Afmeting. 118 cm. In goede staat.
Chinese ijzeren gesigneerde schotel, gecontourneerd. 19e Eeuw. Afmeting: ø 19,5 cm in goede staat.
Bronzen figurengroep, ca. 1900. Olifant met leeuw. (was ergens op gemonteerd) Afmeting. 21x31x12 cm. In goede staat.
Oude Bechner vleugel piano, zwart gepolitoerd, Nr. 285977. Minimale beschadiging. Afmeting: 145 x 155 x 110 cm. In goede staat.
Drie antieke bajonetten, ca. 1900-1940. Oxydatie. Afmeting L.. 48-64 cm. In redelijke staat
Hollandse wortelnoten barok commode, orgel gebogen, met vier laden (oudere restauratie), 18e eeuw. Afmeting: 78 x 86 x 50 cm. In goede staat.
Ebbenhouten wandelstok met gecontourneerde plated knop, versierd met biedermeier gravure, 86x5 cm. Wat gedeukt.
Twee oude antieke geëlectrificeerde messing kaarskandelaars, ca. 1920. Hoogte: 30 cm. In goede staat.
Grote bouille stijl piedestal met marmeren blad, 21e eeuw. Afmeting: 117 x 36 x 36 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met 3 briljanten. Strakke ring met een halve cirkel versierd met 3 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0.09 crt SI-W, in de band gezet. ca 3,2 gr ø 54 Nieuw