Onduidelijk, Perzië. Drie Perzische werken, 19e eeuw. Met teksten en figuren voorstelling. Gouade op papier. Afmeting: 25 x 15 cm. en 26 x 14 cm. en 36 x 25 cm. en 15 x 24 cm. In goede staat.
Engels mahoniehouten kamerscherm, 19e eeuw. Scherm is voorzien van gobelin achter glas. Afmeting: 95 x 70 x 44 cm. In goede staat.
Oude Engelse wortelnoten bijzet-tafel met gecontourneerd blad Gesigneerd 'Made by Reprodux Bevan Funnel Ltd. Newhaven England'. 20e Eeuw. Afmeting: 54 x 40 cm ø. In goede staat.
Vijf maal Japans porselein. Twee kraagvazen met floraal en vogel decor. Drie maal Imari stijl vazen met landschappen en florale decors. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.
Grote antieke Japanse Imari porseleinen sierschotel met coulissendecors (gemerkt), ca. 1900. Afmeting. ø 45 cm. In goede staat.
Acht maal Chinees porseleinen verdeelschalen met figuren in landschappen decors en goudrand. (gemerkt). 19e Eeuw. Afmeting: 17,5 x 11 x 5,5 cm. en 20 x 11 x 5,5 cm. In goede staat.
Antiek mahoniehouten vitrinekastje vol met oude en antiquarische boekjes. Circa 1930. Boekjes 18e-19e eeuw. Afmeting: 39 x 50 x 22 cm. In goede staat.
Hendrik D. Krusemann van Elten, 1829-1904. Hollands wintergezicht met molen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 34 x 22,5 cm. In goede staat.
William Langley, 1852 - 1922. Britse school. 'Schotse hooglanders in de bergen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Johannes Wouters van Trirum, 1924 - 2011. Spelende poezen op kleed met koperen kan. Olieverf op linnen. Afmeting; 40 x 50 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen bloempotten met figuren en tuin decors. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 40 cm ø. In goede staat.
Oude porseleinen plaquette met monogram Albrecht Durer en signatuur Lippert. In houten lijst. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 22 cm. In goede staat.
Jan te Wierik, 1954 - 2002 Rekken. Fantasie figuur op fiets. Veredelde zeefdruk door Jan te Wierik opgehoogd. Epreuve de artiste. Zeefdruk op papier. Afmeting: 66 x 53 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke landkaart uit 1626 door John Speede. 'New Map of XVII provinces low Germanie. Handingekleurd (verkleurd + klein scheurtje in middenvouw). Afmeting: 42 x 55 cm. In redelijk/goede staat...
Vier Franse porseleinen dekseldoosjes met florale decors beschilderd. Eén maal Sevres teken. Eén maal Rue Vivienne. Eén maal landschap J. Porte en één maal Sevres teken. In goede staat. Afmeting: 4,5 ...
Aris Knikker 1887 - 1962. 'Plaggehut met boerin en geit'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat
Antiek Hollands 19e eeuws mahoniehouten haardscherm met snijwerk en gobelin. Afmeting: 110 x 75 x 56 cm. In goede staat.
Duitse antieke wortelnoten naaitafel, Louis Philippe omstreeks 1870, met mooi intarsia binnenleven met deksels en vakverdeling, Recentelelijk professioneel gepolitoerd en gerestaureerd, Afmeting 80x47...
Chrysopraas. Ovaal. ca.5,68 ct. Zeer mooie kleur. Afmeting: 14 x 10,1 x 5,3 mm.
Drie Brusselse porseleinen vazen met goud en florale decors (handbeschilderd). 19e Eeuw. Afmeting: 14-18 cm. In goede staat.
Achttiende eeuws Hollands eikenhouten kabinet, met halve zuilen en capitellen, mooi snijwerk en lijstenwerk, mooie patina, en mooi beslag. Afmeting 240x185x56cm.In goede staat
Twee broches met groene steen. Fijne smalle gouden staafbroche, 585/000, met in het midden een ronde zetkast met brede ronde rand bezet met een groen gefacetteerde steen, ø 9 mm. Grootte 58x11 mm. En...
Vooroorlogse Makkumse polychrome keramieken nat-fruitschaal met lekschaal, en een Hollandse Gouda platelen polychrome Regina rozensteker. Afmting . 17-27 cm. In goede staat
Vier oude Bing& Grondahl porseleinen figuren. Baby's door Sven Lindhart. Afmeting: 11,5 cm. In goede staat.