Groen beschilderde Westminster staande klok met historisme decor, kwartierslag met 7 hamers op gong spiralen, 2e helft 20e eeuw Afmeting: 201x41x24cm. In goede staat
Zes stuks Duitse Meissen porseleinen borden met diverse handgeschilderde florale decors en goudrand. 20e Eeuw. 1e Keus. Afmeting: ø 21,3 cm.
Lot zilveren sieraden bestaande uit een ankercollier met een grote peervorige rhodochrosiet hanger, een schakelarmband met bewerkte staafjesschakels, entree mist, en een paar manchetknopen, ovaal met ...
Oude wortelnoten tafelklok met bronzen versieringen. Tweede helft 20e eeuw. Klok heeft halfuur-slag met maanstand. Afmeting. H.34 cm. In goede staat.
Antiek messing empire-stijl petroleumlamp. Circa: 1900. Afmeting:H. 60 cm. In zeer goede staat.
Twee oude houten dekselkistjes met intarsia en zwaluwen decor. 20e Eeuw. (één zonder slot). Afmeting: 14 - 23 cm. In goede staat.
Wortelnoten met koper inleg.reiskist 19e Eeuw. Daarin schrijfneccesaire en naaigerei met parelmoer ,zakmesje etc. Kistje heeft verborgen lade, glazenhouders met zilveren deksels. Gesigneerd: Attenboro...
Granatencollier met gouden sluiting, 585/000. Een collier van 2 rijen ovaal gefacetteerde granaten, 8 mm, bevestigd aan een ovale sluiting met ribbewerking. Lengte 41 cm.
Zilveren tassa, 925/000, met opengewerkte spijlenrand en gladde voet. MT.: J&R Griffin, Chester jl.: O:1914 ø 9x7,5cm ca 103 gram. In goede staat
Twee zilveren specerijenbakjes, 13 loths, 812/000. Rechthoek gecontourneerde bakjes op rechthoekig gecontourneerde voetjes. Vienna 1855. Getekend KP 6x4,5x2cm.Totaal ca 48 gram. In goede staat.
Zes antieke Aziatische porseleinen kommen. Vling Tan Cargo (Vietnam), 17e eeuw. (één chip, twee haarlijnen) Afmeting . ca. 7x14.5 cm.ø In redelijk/ goede staat
Zeldzaam gelimiteerd Rosenthal Versace Studio-Line servies "Medaillon Meandre D'or". Bestaande uit: theepot, suikerpot, melkkan, bonbonschaal, theebus, twee kandelaren, , vier dessert kommen, acht ...
Jade trekpotje, bekleed met een zilverhoudende legering, versierd met Djokja zilveren bewerking en verschillende edelstenen. Afmeting 20x12x10cm.
Oude Oosterse bronzen wierrook brander met hanenkoppen decors. (20e Eeuw). Afmeting: 19x17x12 cm ø.In goede staat
Antieke historisme bronzen wandlamp met leeuwenkop en parelmoer lamphouders, ca. 1900. Afm. 58 cm. In goede staat.
Antiek Russisch gietijzeren opengewerkt kistje. Circa: 1900. Met slot en sleutel. Afmeting: 13 x 18,5 x 15,5 cm. In goede staat.
Fraaie geelgouden hanger, 585/000 met diamanten. Ovale fantasie hanger, organisch van vorm, bezet met diverse briljant geslepen diamanten ca 0.55 crt. TW/VSI. ø 23x11 mm. Nieuw
Zilveren gedenklepel, 833/000, met puntbak en getorste steel. Voorzien van een gecontourneerd steeleinde versierd met floraal graveerwerk. MT.: J.Schrijfsma, Sneek, jl.:B: 1911. 22 cm. Voorzien van gr...
Lot met 12 zilveren lepels, 835/000, 10 theelepels en een suikerlepel, model puntfilet, en een koffielepel, strak model. Totaal ca 184 gram. In goede staat
Mysterieus klokje. Junghans-stijl (gemerkt). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Antiek bureauklokje van compositie metaal. Ca. 1900. 'Jongen speelt bandoneon'. Afmeting: H. 21 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing cartel wandklok met emaille cartouches. Circa 1870. Met origineel achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Zeldzaam smeedijzeren kistje met familiewapen. In Renaissance stijl. Historisme, circa 1880. Met slot en sleutel,. Overslagbeugels frontzijde weg. Eén stukje afgebroken. Afmeting: 20 x 33 x 17 cm. In ...
Massieve zilveren broche, 925/000, in de vorm van een stuurwiel van een boot. ø 4 cm. ca 14 gram. Nieuw