This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

32. Aprilveiling 2017

Auction on Friday, April 14, 2017 from 00:00

Completed | Default auction

Zilveren broche en armband met kleurstenen
Starting price 75 EUR

Zilveren broche en armband met kleurstenen, antieke stijl. Veerbroche met vergulding en diverse kleurstenen, één steen ontbreekt, 8x3,5cm, en een armband met markiesvormige schakels met rode en groene...

Wandkandelaar
Starting price 90 EUR

Twee antieke Louis Seize-stijl bronzen wandkandelaren. Ca. 1900. Afm. 40 cm. In goede staat.

Waterkan, Anna Groen
Result: 45 EUR

Hollandse copier Anna Groen waterkan. Ca. 1930. Afm. 16 cm. In goede staat.

Jamlepel, zilver.
Result: 20 EUR

Zilveren 835/000 jamlepel met opengewerkte haaksteel met fraaie zonnebloem. MT.: van Orden, Steenkist en Zweed, Haarlem ( 1946-1949) L. 15cm., ca. 18gr.

Regulateur
Starting price 170 EUR

Grote Duitse notenhouten één gewicht regulateur (onduidelijk gemerkt). Compleet met kroon, één gewichter, weekloper, zonder slag. Afm. 125 cm. In goede staat.

Klok, koeie-oog
Result: 100 EUR

19e Eeuwse Franse 'Oel de Boef' (Koeien-oog), ca. 1870. Met diverse houtsoorten en parelmoer ingelegd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afm. 62 cm. Cond.: G.

Parelmoerschip Scheveningen (onder stolp)
Result: 80 EUR

Antieke souvenier Scheveningen, ca 1900. Parelmoer zeilschip onder glazen stolp. Afm. 40x32x16 cm. Cond.: G.

3 Diverse cloisonne vaasjes
Starting price 90 EUR

Drie diverse oude Japanse cloisonné vazen met florale en/of vlinder decors. 20 eeuw.

2 Glazen clownsfiguren
Result: 40 EUR

Twee Italiaanse Murano glazen clowns, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 22-23cm. Cond:G

Witgouden ring met diamant
Starting price 1.100 EUR

Witgouden ring, 750/000, met diamanten. Ring met overloop aan de bovenzijde met uitlopende banen bezet met 76 diamant baguetten, totaal 0,71 crt en 50 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,46 crt W...

Gouden streekhanger
Result: 80 EUR

Gouden streekhanger 585/000. Antieke ovale hanger met S bewerking met knopjes en filigrain. De rand van de hanger is versierd met zeer kleine knopjes en versieringen in de rand. ø 30 mm. ca 2,5 gr

Oude viool
Result: 60 EUR

Antieke viool met twee strijkstokken in kist (restauratie), 19e eeuw. Afm. 59 cm. Cond.: R/G.

Servies
Result: 700 EUR

19e Eeuw. 16-delig Frans mocca servies met diverse 17e eeuwse kunstenaars afgebeeld en goud decor. O.a.: Moccakan, melkkan, suikerpot, schaaltje, elf kop en schotels. (één kopje beschadigd, één kopje ...

Staande klok, vroeg 19e eeuws
Starting price 300 EUR

Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok, 8 daags uurwerk, seconden en dagaanduiding J. Welsch motherwoll, wijzerplaat iets beschadigd, functies niet getest. 213cm. Cond;G

Suikerschep, zilver (2x)
Starting price 50 EUR

Biedermeier zilver set, 835/000, bestaande uit thee-en suikerschep met gegraveerde vleugelbakken en gecontourneerde gegraveerde stelen. MT.: Wed.Andrijntje van der Ree, Schoonhoven 1865. Ca. 21gr.

19e Eeuw pistool dolk
Result: 85 EUR

19e Eeuw dubbelloopse voorlader (oxydatie), en 16e - 17e eeuwse korte dolk met bronzen heft (oxydatie). Afm.22-21cm. Cond.: R/G.

Olijflepel, zilver
Starting price 60 EUR

Zilveren olijflepel, 835/000, met fraaie ajourgezaagde bak en steel met rond filet.. Zilverfabriek Voorschoten ca. 1930. Ca. 22gr.

Mes, met antieke zilveren greep.
Result: 140 EUR

Groot mes met zilveren greep versierd met een staande leeuw met schild. Voorzien van stalen lemmet. Lengte 30 cm In goede staat.

Grote Chinese vaas, decor bloemen/vogels
Starting price 350 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met gouddecor, vogels op bloesemtakdecor, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 34cm.

Zilver vergulde ring
Starting price 30 EUR

Grote zilver vergulde ring bezet met een champagnekleurige gefacetteerde zirconia. Versierd met een dubbelle rand met lila en paarse zirconia's. Voorzien van een zwarte rand. Grootte kop :28x28 mm. ø ...

2 Putti en 2 olifantjes met console
Starting price 40 EUR

Zes delen deco artikelen 2 houten consoles met putti(kunststof) 2 gietijzeren olifanten 19-38cm. Cond:G

Friese staartklok
Result: 180 EUR

Negentiende eeuwse Friese staartklok met wekker, mooie eikenhouten klokkast en mooie gave beschilderingen, in goede staat 150cm. Cond;G

Lot zilveren sieraden
Result: 40 EUR

Lot zilver bestaand uit een hanger met blauw opaal aan een ankercollier, een bladhanger met markasiet en parel, een zilveren horloge met ketting en een ring.

WMF saladebestek
Result: 75 EUR

Zeldzaam antiek Duits W.M.F.-saladebestek met keramieken heft (plated), ca. 1910. Afm. 26-29 cm. In goede staat.