v. 't Wout ca. 1920, olieverf op linnen, bosgezicht met beekje (beschadiging) 40x80cm. Cond.: G
Abraham v.d. Wissel "Fecit" (Marken 1865 - 1926 Den Haag), olieverf op linnen, dorpsgezicht 35x35cm. Cond.: G
F, van Genesen (Tilburg 1887 - 1945), olieverf op linnen, beek met bomen in de hefsttooi 42x36cm. Cond.: G
M. Muller (Duitse school) begin 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap 30x18cm. Cond.: U
Augustu 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap met rivier en huis 40x50cm. Cond.: G
A. Torringa 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap Oostenrijk 24x50cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap met figuren en kerk 24x30cm. Cond.: G
N. v. Kampen 20e eeuw,olieverf op linnen, vaas met bloemen 30x40cm. Cond.: G
C. Dijkshoorn, olieverf op linnen, bloemstilleven 24x18cm. Cond.: G
Reproductie in lijst van een Parijse schilder 89x57cm. Cond.: U
Vincent van Gogh, druk op zijde, mand met fruit in de buitenlucht 64x62cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op paneel, winterlandschap 19x14cm. Cond.: G
M. Saathoff ca. 1930, aquarel op papier, winters dorpsgezicht 34x54cm. Cond.: G
B. Sluiter ca. 1930, olieverf op linnen, vaas met bloemen (beschadiging) 60x80cm. Cond.: G
Toon van Overveld 1978 (Enschede), olieverf op linnen, berglandschap met gebouwen aan het meer 30x40cm. Cond.: G
C. Maxim 60-er jaren, olieverf op linnen, meisje met kersen 24x30cm. Cond.: G
Monogram M(A)K 1989, aquarel op papier, stilleven met fruit en bloemen, 64x40 cm., Cond.:U
Monogram J.G., olieverf op paneel, wintergezicht 10x15cm. Cond.: G
Monogram, olieverf op linnen, kubistische gezichten 30x40cm. Cond.: G
Hendrikus Elias Roodenburg (1895 Den Haag - ), ets op papier, stadsgezicht Arnhem 35x25cm. Cond.: G