This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

Vaas
Starting price 250 EUR

Chinese vaaslamp, H 41cm.
Starting price 250 EUR

Chinees porseleinen vaas met bronzen montuur als lampenvoet. Figuren in landschap decor. Vaas heeft GEEN gat in de bodem voor draad. Afmeting: H 41cm. In goede staat.

Set met 5 Familie Rose borden Ø 23,5 cm.
Starting price 250 EUR

Vijf 18e eeuws Chinees porsleinen Familie Rose borden met floraal/insecten/goud decor. Eén bord haarscheuren. Vier borden enkele chips. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas
Starting price 250 EUR

Chinees porseleinen flambé vaas met verlopen glazuur. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Chinese cheng lung schotel Ø 32,2 cm.
Starting price 250 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen cheng lung schotel met tuin decor. Afmeting: Ø 32,2 cm. In goede staat.

Familie Verte bord Ø 26 cm.
Starting price 250 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte bord met floraal/goud decor. Eén haarlijn. Afmeting: Ø 26 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese scepter, L 38 cm.
Starting price 250 EUR

Chinese hardhouten scepter met jade. Afmeting: L 38 cm. In goede staat.

Familie Rose lampenvoet
Starting price 250 EUR

Chinese vaas groen met goud glazuur.
Starting price 250 EUR

Chinees porseleinen vaas met oren, bronskleurig glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.

6x Chinees bord Ø 23 cm.
Starting price 250 EUR

Zes 18e eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung borden met tuin decor. Waarvan vier borden goed, één bord haarlijn, één bord chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese tafelschaal/tazza Ø 26 cm.
Starting price 250 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte celadon tazza met verguld bronzen montuur. Floraal/vogel/insecten decor. Bodemmerk. Afmeting: H 18 x Ø 26 cm. In goede staat.

Chinees familie rose bord Ø 22,2 cm.
Starting price 250 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen young chen familie rose bord met floraal decor. Gecontourneerde omranding. Randfrit. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.

3x Chinees porselein
Starting price 250 EUR

Drie delen Chinees porselein. 1x Knobbelvaas. 1x Pijpvaas. 1x Kom. Afmeting: 6,5 - 20 cm. In goede staat.

2x Chinese knobbelvaas, H 18 cm.
Starting price 250 EUR

Twee Chinees porseleinen knobbelvazen met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

2x Kom van kraakporselein
Starting price 250 EUR

Twee 16e eeuws Chinees kraakporseleinen klapmutskommen met tuin/kostbaarheden decor. Enkele haarlijnen. Afmeting: 13,2 + 14,3 cm. In goede staat.

Chinese Doucai kom Ø 9 cm.
Starting price 250 EUR

Chinees porseleinen Doucai kom met pauw decor. Bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 9 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander
Starting price 250 EUR

Oude Chinees bronzen wierookbrander met draken/olifanten koppen decor. Met bodemmerk. Afmeting: 14,5 cm. In goede staat.

Drie delen Chinees celadon
Starting price 250 EUR

Drie delen Chinees celadon porseleinen vazen (divers). Afmeting: 10 - 12 cm. In goede staat.

4x Familie Rose schaal
Starting price 250 EUR

Familie Noir kom Ø 13,8 cm.
Starting price 250 EUR

Chinees porseleinen Familie Noir kom met granaatappel/perzik decor. Met bodemmerk. Afmeting: 5,7 x Ø 13,8 cm. In goede staat.

Chine de Blanc Foo Dog
Starting price 250 EUR

Oude Chinees porseleinen blanc de chine foo dog in Ming stijl. Afmeting: 17,5 cm. In goede staat.

Pelgrim flacon/vaas, H 28 cm.
Starting price 250 EUR

Chinees porseleinen pelgrimsfles met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Starting price 250 EUR

Twee 18e eeuws Chinees porseleinen Encre de Chine kop en schotels met Europeanen decor. Afmeting: 5 x Ø 12 cm. In goede staat.